Manşet

Kripto Para Vurgunları..

Bu yazımızda kripto para vurgunları,kripto para dolandırılığı hakkında çoğu kişinin hayatını kabusa çeviren sistemler hakkında kısa ama önemli bilgiler vereceğiz,lütfen dikkatlice okuyup,hem kendimiz hem çevremizi bilgilendirelim.

Hayat şartları ve ekonomik koşulların ağırlığı tabiri caiz ise toplumun adeta belini bükmekte..O yüzden bireyler farklı yollardan para kazanmanın peşindeler.Günümüzde altın,faiz,döviz vb yatırımlar artık eskisi gibi cazip değil.Yani bireyler bir koyup beş,on kazanmak peşindeler.Tam bu esnada yeni yatırım yolu olarak görülen kripto para sistemleri var.Başlı başına illegal ve küçük meblağlar ile asla kontrol edilemeyecek bir sisteme adeta hücum ediyorlar.Kimisi üç kuruşunu değerlendirmek,kimiside bire,beş/on kazanmak derdinde.Sonuç..hüsran,yıkım..

Aç gözlülüğü bırakalım.Bu kripto para piyasa,sistem her ne karın ağrısıysa hepsi yatırım aracı,tavsiyesi değildir.Bildiğiniz zar atmaktan bir farkı yoktur.Her an herşey olabilir.

Saadet Zinciri Misali…

Hele ki kurulan özel sistemlere kesinlikle güvenilmemelidir.Müşteri katılım ve teşvik odaklı her sistem mutlaka çöker ya daiçi boşaltılır biter.İlk üç beş ay düzenli ödemeler,şafşatalı toplantılar,yemekler,hediye çekilişleri sadece kasayı doldurmak içindir.Kasa yeterince doldumu ödemeler aksatılır,sistem bakıma alınır,ulaşım güçleşir.Bu esnada bilinki,paralarınız yolculuğa çıkmış,sistemin fişi çekilmiştir.Geçmiş olsun.

Siz siz olun çok fazla kar vadeden her türlü platformdan uzak durun.Kendi sermayenize ve teşvik ettiğiniz kişilerin sermayelerine yazık etmeyin.

Sonuç;

Halk arasında bir tabir vardır ya.Sermayeyi kediye yüklemeyin.Basın yayın organlarını iyi takip edin,böyle sistemlerin nekadar patlak verdiğini göreceksiniz.Kimse kazandığından fazla kazanç veremez.Vereceğini vadediyorsa,kaçarak uzaklaşın.Körü körüne mağdur olmayın,mağdur etmeyin.Bu tür kripto para platformlarının hiç birisini yatırım,kazanç kapısı olarak görmeyin,tavsiye etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Papara Hesap Kiralama Yalanı... başlıklı makalemizde Papara, papara dolandırıcılığı ve papara hesap kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu