TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 17-11-2022 23:51

WhatsApp'a yeni özellikler geldi! Bunlardan biri

WhatsApp'a yeni özellikler geldi! Bunlardan biri

WhatsApp'a iki yeni özellik eklendi. Eklenen iki yeni WhatsApp özelliğinden biri ise kullananlara "sonucunda bu da oldu" dedirtti. Bu özellik, bilhassa "Bir mesaj gelsin de nasıl gelirse gelsin" diye telefonunun ucunda bekleyenlerin derdine derman olacak. Kullanıcıların fazlasıyla ilgisini çekecek gibi görünen yeni özellik, WhatsApp'ın mobil sürümünde kullanıma sunuldu. WhatsApp'ın ikinci özelliği ise insanlara "Menemen soğanlı mı olur yoksa soğansız mı?" diye sorabilmenizi sağlayacak!
Anket1

WhatsApp iOS ve Android sürümlerine yeni bilhassar getirmeyi sürdürüyor. Dünyanın en tanınmış sosyal medya uygulamalarından biri olan WhatsApp'ın bir süredir yeni özellik üstünde çalıştığı ise tanınan bir gerçek. Yeni WhatsApp bilhassarinden bazılarının kullananlara sunulması bekleniyordu ve bu sonucunda gerçekleşti. WhatsApp'a iki yeni özellik geldi! Detaylara geçmeden evvelce, bu iki özelliğin WhatsApp kullanıcılarını hayli şaşırtacağını belirtelim.
 

Anket1

WHATSAPP'IN YENİ ÖZELLİĞİ: KENDİNİZE MESAJ ATIN, BÖYLECE BAŞKASINDAN MESAJ BEKLEMEYİN!
WhatsApp'ın yeni bilhassarinden birinin bir mesaj gelsin de nasıl gelirse gelsin diye telefonun ucunda bekleyenlerin derdine derman olacağını söylemiştik. Bahsettiğimiz bu özellik, WhatsApp'ta kendi kendisine mesaj atma özelliğinden başka biri değil. Bu özellik sayesinde, adından da anlayabileceğiniz gibi WhatsApp üstünden kendinize mesaj atabiliyorsunuz. Kendinize mesaj atarak WhatsApp'ı küçük bir notlar programı olarak da kullanabilirsiniz. Bu özellik daha şuandan çoğu kullanıcıya "sonucunda bu da oldu" dedirtmiş durumda.
DİLERSENİZ "MENEMEN SOĞANLI MI YOKSA SOĞANSIZ MI OLUR?" DİYE SORUN, DİLERSENİZ DE BAŞKA BİR SORU SORUN! İŞTE WHATSAPP'IN İKİNCİ ÖZELLİĞİ
WhatsApp'ın ikinci özelliği, daha evvelce beta sürümlerde de görülmüş olan Anketler özelliği. Evet, WhatsApp'ta anket gerçekleştirmek bundan sonra mümkün. Bu bilhassa hem şahsi hem de küme konuşmalarında anket oluşturulabilirsiniz. WhatsApp'ın anket özelliğini kullanmak ise gayet basit.

Anket1

WHATSAPP'TA ANKET NASIL YAPILIR?
Anket1

WhatsApp'ta anket meydana getirmek amacıyla yapmanız gerekli olanlar şöyle;

WhatsApp'ta şahsi ya da bir küme sohbetine girin.
Medya paylaşım kısmına tıklayın.
Anket özelliğini seçtikten sonra soru ve yanıt şıkları karşınıza çıkacak.
Buraya dilediğiniz soruyu ve onun seçilebilecek yanıtlarını yazın. Unutmayın, yanıt seçeneklerine emoji de ekleyebilirsiniz. -Biz misal olsun diye menemen sorusu sorduk :)-
Daha sonra gönder'e tıklayın.  Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin