MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2023 14:08

Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nda herkesi duygulandıran anlar!

Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nda herkesi duygulandıran anlar!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayı süresince iftar ve sahur uygulamalarıyla gündeme geliyor. Son olarak ünlü ilahiyatçıya ufak bir kız soru sormak istedi. Soru sorarken ağlamaya başlayan Almila'nın sorusu herkesi duygulandırdı. Küçük kız karşısında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da ne diyeceğini şaşırdı.
Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nda herkesi duygulandıran anlar! 8 yaşındaki Almila ağlayarak sordu: Babam bizi bırakıp gitti
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu her ramazan ekranlarda uygulama yapıyor. Ramazan ayı süresince iftar ve sahur uygulamalarıyla ekrana gelen ilahiyatçı 7'den 77'e herkesten soru alıyor. Son olarak ufak bir kıza mikrofon verildi ve meydana duygusal anlar çıktı.

8 yaşındaki Almila ünlü ilahiyatçıya soru sorarken ağlamaya başladı.

Küçük kız Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na "Benim babam beni ve annemi bırakıp gitti ben buna çok üzülüyorum. Şu an oruç tutuyor oruçu kabul olur mu?" derken ağlamaya başladı ve herkesi de ağlattı.

1

ÜNLÜ İLAHİYATÇI NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ
Ünlü ilahiyatçı ise ufak kızın bu anları karşısında ne diyeceğini bilemedi ve "Eee baban hatalı yolda. Senin gibi cici bir kızı annen gibi bir hanımefendiyi niye bırakır gider. Baban büyük bir hata geçmiş Tanrı onu affetsin sen onla hiç konuşmadın mı?" yanıtını verdi.

Kısa şortuyla boy gösterdi! "Kilo vermişsin"
Kısa şortuyla boy gösterdi! "Kilo vermişsin"
dgdfgd

Almila'nın annesi ise mikrofonu eline alarak "Dua okuyacaktı gerçekten bu soruyu sormasını istemedim ama o çok üzülüyor. Sürekli insanlara babanız sizi de bırakıp gitti mi diye soruyormuş. Babası şu anda oruç tutuyor bizi bıraktı gitti" dedi.

rtry
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ise "Kız çocukları babasına düşkündür inşallah babası akıllanır ve inşallah Almila'ın gözyaşları diner. Almila senin halinde birtakım çocuklar var onların anne babası da yok senin aklı başında bir anne var. İnşallah baban bu yayını izler" dedi.
 

AdminAdmin