KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 20-11-2022 15:25

Ümraniye'de şaşkına çeviren görüntü

Ümraniye'de şaşkına çeviren görüntü

Ümraniye'de yaşanan alacak verecek sorunu akılları durgunluk veren bir görüntü meydana çıkardı. İddiaya göre, borç verilen adam otomobile binip kaçmaya çalışınca, alacaklı şahıs aracın kaputuna çıkarak onu durdurmaya çalıştı. İkili kısa bir vakit bu şekilde yolculuk yaptı. Kaçan sürücü kaputu tutan bireyi düşürmeye de çalıştı. Bunun amacıyla vakit vakit zikzaklar çizdi! YaşanaÜmraniye'de alacak verecek sorununde meydana şaşkına çeviren görüntüler meydana çıktı! Alacaklı, kaçan borçlu sürücüyü kaputa çıkarak durdurmaya çalıştı. Her şey Dudullu Mahallesi'nde 17 Kasım Perşembe günü saat 16.30 sıralarında iddiaya göre aralarında alacak verecek sorunu olan iki bireyin arasında münakaşa çıkmasıyla başladı. Borcu olan şahıs otomobiliyle kaçmaya çalışırken, alacaklı olan gitmesini engellemek amacıyla kaputun üzerine çıktı. Kısa bir vakit bu şekilde yolculuk yaptılar. Kaçan sürücü vakit vakit zikzaklar çizerek, kaputu tutan bireyi düşürmeye çalıştı. Yaşananlar emniyet kamerasına yansıdı.
umraniyede-kacan-surucuyu-kaputa-cikarak-durdurmaya-calisti_4690_dhaphoto2

umraniyede-kacan-surucuyu-kaputa-cikarak-durdurmaya-calisti_4690_dhaphoto1

"BAKTIK BİR KİŞİ KAPUTUN ÜZERİNDE GİDİYORDU"
Görgü tanığı Emir Alkan, "Burada çalışıyorduk. Baktık bir şahıs kaputun üstünde gidiyordu. İleride durdurdu aracı. Sonra otomobilin camlarını kırdı. Daha sonra çevredekiler araya girince dağıldılar. Bize alacak verecek sorunu bulunduğunu söylediler. Kaputu çıkan şahıs alacaklı olanmış. Bir ticaret mi ne yapıyorlarmış. Kaçan bireyin dişleri de kırıldı" dedi.

umraniyede-kacan-surucuyu-kaputa-cikarak-durdurmaya-calisti_4690_dhaphoto6

Bu kadarına da pes dedirten hırsızlık! Haberi alınca şok geçirdiler
Bu kadarına da pes dedirten hırsızlık! Haberi alınca şok geçirdiler
"İKİ TARAFI DA TANIMIYORUZ"
Ercan Aslan ise "Önümüzden kaputun üstünde birinin bulunduğu bir araba geçti. Sonra geri döndü. Tartıştılar, parasını almış herhalde. Parayı alan şahıs aracı kullananmış. Diğeri de kaputa tutunarak durdurmaya çalışmış. İleride durdurunca kavga çıkmış. İki yönü da tanımıyoruz" diye konuştu.
n enteresan anlar kameraya saniye saniye yansıdı.     Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin