MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-02-2023 14:03

Tarkan'dan dikkat çeken çıkış!

Tarkan'dan dikkat çeken çıkış!

Kahramanmaraş odaklı iki büyük depremin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremin ardındannda destek paylaşımlarında tespit edilen ünlüler arasında Tarkan da yer alıyor. Megastar son paylaşımında ilgi çeken bir açıklama yaptı.
Tarkan'dan deprem ardından ilgi çeken çıkış! “İnanılır gibi değil! Çok yazık…”
Tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş odaklı depremlerin ardındannda bütün Türkiye düzenlenen yardım kampanyalarına destek oluyor. Oğuzhan Uğur, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Tarkan’ın ismini duyurmadan yardımda bulunduğunu açıklamıştı. Megastar son paylaşımında, “Yaşanılan deprem felaketini ben de herkes gibi büyük üzüntü ve gözyaşlarımla izledim, izliyorum” dedi ve sitemde bulundu.

“BU MİLLET CANIYLA ÖDEDİ”
Ünlü isim paylaşımında şu cümlelere yer verdi:

"Biliyorum çok kez altı çizildi ama ben de söylemeden edemeyeceğim. Deprem ülkesi olan memleketimizde yetki sahibi merciler, bilim insanlarının uyarılarına kulak verseydi ve lüzumlu önlemler daha eskiden alınsaydı depremin verilen tahribat bu boyutta yaşanmayacaktı. İhmalkarlığın bedelini bu ulus gene canıyla ödedi.

tarkan-son

Milletçe içimiz yanarken, herkes tek kalp olmuşken, arama kurtarma ekipleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaş günlerdir canla başla umutların sönmemesi amacıyla mücadele ederken, yetki sahibilerden kimse içten bir hüzünle elini kalbine, vicdanına koyup kabul etmiyor bu sonucun hatalarını, ihmalkarlığını. Aksine binlerce insanın ölümünden mesul olanlar değil yardım etmeye koşanlar ateşe veriliyor.
İnanılır gibi değil…
Çok yazık…

AdminAdmin