MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-10-2022 13:21

stüdyoda yer kalmadı Müge Anlı da şaştı kaldı: Ben böyle şey görmedim

stüdyoda yer kalmadı Müge Anlı da şaştı kaldı: Ben böyle şey görmedim

İşlediği dolandırıcılık hadiselarını kast ederek 'Böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum' diyen Müge Anlı ekrana taşıdığı hadisela şaşkınlığını gizleyemedi. Gaziantep'te meydana gelen hadiseda M.İ. isimli şahıs doğrultusundan evvelce evlenme vaadiyle kandırıldığını sonra da dolandırıldığını dile getiren bayan, adamın ismini duyurduktan sonra stüdyoda resmen yer kalmadı, şehirde de pek çok şahıs mağdur olduklarını ifade ederek canlı yayına bağlandı. M.İ.'nin 45 milyonluk vurgun yaptığı öne sürülüyor.
Dolandırıcının adını duyan kentte sokağa döküldü, stüdyoda yer kalmadı! Müge Anlı da şaştı kaldı: Ben böyle şey görmedim

'İnanılmaz bir dolandırıcılık ağının içine düştüğümüzü görüyorum' diyen Müge Anlı, M.İ. isimli bireyin yüzlerce insanı dolandırdığı iddiasını programa taşıdı. Yüzlerce şahıstan topladığı paralarla 45 milyonluk vurgun yaptığı öne sürülen M.İ.'nin şehirde nerdeyse dolandırmadığı bireyin kalmadığı söylendi.
Screenshot_9

Canlı yayında meydana gelen hadiseda evvelce Tuba isimli genç bayan evlilik vaadiyle M.İ. doğrultusundan kandırıldığını ve daha sonra M.İ.'nin yağ işi yaptığını ifade ederek defalarca kendisinden 'Yağ satar, bal satarız' diyerek para aldığını öne sürdü. ''Günlük ortalama 100 bin TL kazanıyorum diyerek bana iş önerilerinde bulundu ben de inandım'' diyen genç bayan M.İ.'nin ablasından da paralar aldığını söyledi. Canlı yayın devam eder iken M.İ. ile ilgili pek çok iddia meydana atıldı ve uygulamanın gelişen dakikalarında dolandırmadığı kimse kalmadığı anlaşıldı. Yayına çoğu şahıs bağlanırken, Gaziantep'te pek çok şahıs sokağa döküldü. Yine mağdur olduklarını öne süren şahıslar de stüdyoda yer aldı.
MÜGE ANLI ŞAŞTI KALDI
'Stüdyoda yer kalmadı' diyen Müge Anlı hadise karşısında şaşkınlığını, ''İnanılır gibi değil. Bu kadar dolandırıcılık hususu işledim böylesini ilk kez görüyorum. Saadet zincirini, Çiftlikbank vakasını geçti. Bağlanmak isteyenler çok fazla'' diyerek gösterdi.
Screenshot_10Mağdur adedinin her geride bıraktığımız dakika arttığı belirtilirken yatalak bir hastanın da dolandırıldığı öne sürüldü. Gaziantep'ten yayın yapan muhabir, ''Burada şu an toplam rakam 18 şahıs oldu. 'Dolandırılmadım' diyeni görmedim. Önüne gelen 'Ben de dolandırıldım' deyip rakam belirtiyor. Rakam her geride bıraktığımız dakika artıyor. Mağdurlar detaylı meblağlarda dolandırıldığını iddia ediyorlar. Her geride bıraktığımız dakika sayıları artmaya devam ediyor'' dedi.

''ENİŞTEM 3 ARABASINI SATTI''
Yayına misafir olan diğer bir bayan da "Benim eşime kredi çektirdi. 'Yağ şeker işi yapıyoruz.' diye evi sattırdı. Eniştemi dolandırdı. 3 adet arabasını sattı. 1 milyon liranın üzerinde… Bunun gibi Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı'nda çoğu suç duyurusu var" dedi.
 

AdminAdmin