EKONOMİ
Giriş Tarihi : 20-11-2022 15:27

Sosyal medya bu anları konuşuyor! Çocuk odasındaki kameranın görüntüleri herkesi korkuttu

Sosyal medya bu anları konuşuyor! Çocuk odasındaki kameranın görüntüleri herkesi korkuttu

Sosyal medyada kısa sürede gündem yaratan görüntüler bir çocuk odasındaki paranormal olaylara sahne oldu. Evinde bir gariplik olduğunu hisseden Deanna adlı bir kadın, kızının geceleri huzursuzluk duyduğundan şikayet etmesi üstüne detaylı bölgelere kamera yerleştirdi. Kamera kayıtlarını izleyen anne gördükleri karşısında şaşkına döndü.   İngiltere’de yaşam sürdüren bir aile evlerinde garip olayların yaşandığını fark ettikleri anda neler olup bittiğini görmek amacıyla evin detaylı bölgelerine kamera koydu. Deanna adlı annenin TikTok hesabından paylaşılan görüntülerde bilhassa çocuk odasındaki gariplıklar sosyal medyada gündem oldu. 10 milyon izlenmeye ulaşan görüntülerde çocuk odasında bir dizi gariplık oluştu.
2

 

GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ
1

Çocuklarının odasındaki emniyet kamerasının kayıtlarını izleyen Deanne ve kocası dehşete düştü. Çünkü çocuğun odasında dolap kapağının kendi kendine açıldığını fark ettiler ve yatakta esrarengiz bir şekilde şişkinliklerin oluştuğunu gördüler.

2

Olay ile ilgili bildirimde tespit edilen anne Deanna, "Kızım sabahları uyandığında devamlı yüzünün ağrıdığından ve birilerinin kendisini çekiştirdiğinden şikayet ediyordu. Biz de kızımıza ne olduğunu kavramak amacıyla bu tür bir teknik izledik ve söz hususu görüntülerle karşılaştık" dedi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Sosyal medya kullanıcılarının bir alanı vakanın kompu olduğunu düşünerek aileye reaksiyon gösterirken başka bir alanı ise ebeveynlerinin kesinlikle çocuğu yalnız bırakmamasını belirtti. İzledikleri görüntüler nedeniyle dehşete düşen aile, evden taşınmaya karar verdi.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin