FUTBOL
Giriş Tarihi : 14-04-2023 14:13

Son dakika: Taraftarlar, restoranı basıp futbolculara saldırdı!

Son dakika: Taraftarlar, restoranı basıp futbolculara saldırdı!

TFF 2. Lig’de mücadele veren Balıkesirspor’un deplasmanda 2-0 kaybettiği Uşakspor maçı dönüşü futbolcular ile taraftarlar arasında bir restoranda kavga çıktı.
Balıkesirspor, bugün deplasmanda Uşakspor’a 2-0 yenik oldu. Balıkesirspor’da, bu skorun sonrasında düşme potasındaki en yakın takipçisi olan Uşakspor’la aradaki puan farkı 5’e yükseldi.

YEMEK MOLASI VERDİLER
Screenshot_20

Maçın sonrasında Balıkesirsporlu taraftarlar takımlarına büyük reaksiyon gösterdi. Bu gerginliğin sonrasında Balıkesirspor kafilesi deplasman dönüşü Akhisar’daki bir restoranda yemek molası verdi.

TEKME, TOKAT VE SANDALYE...
Screenshot_21

Kafileyi takip ederek Balıkesir’e dönmekte olan taraftarlar da aynı tesislerde durdu. İddiaya göre bu sırada taraftarların futbolculara reaksiyon göstermesi üstüne gerginlik yaşandı. Tartışmanın büyümesi üstüne futbolcular ile taraftarlar tekme tokat birbirine girdi. Bir taraftarın futbolculara sandalye attığı da görüldü.

Screenshot_22

İki gruptan da yaralananlar oldu. Dinlenme tesisinde parasal hasar ortaya geldi. Futbolculardan bazılarının kafileyi terk ettiği öğrenildi. Olaylarla ile alakalı adli tahkîkat başlatıldı.

KULÜPTEN KINAMA!
FrRGWdUXgAIdo0r

Öte yandan Balıkesirspor Kulübü oluşturulan saldırıyı kınayan bir yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 31. haftasında deplasmanda oynadığımız AFC Kablo Kanalları Uşakspor karşılaşmasının dönüşünde teknik heyetimize, futbolcularımıza ve personellerimize Manisa’nın Akhisar ilçesindeki Köfteci Ramiz’de yemek yediği esnada oluşturulan saldırıyı kabul etmiyor ve şiddetle kınıyoruz” denildi.
 

AdminAdmin