GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2023 14:24

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz gazı için tarih verdi

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz gazı için tarih verdi

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz gazı amacıyla 20 Nisan'ı işaret etti. Erdoğan açıklamasının devamında deprem bölgesiyle alakalı olarak da "Vatandaşlarımdan 1 sene gibi vakit talep ettim. İnşallah biz bu konutlarımızı hızla bitirip hak sahiplerine teslim edeceğiz" diye konuştu.
SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz gazı amacıyla tarih verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Karadeniz gazı amacıyla 20 Nisan'ı işaret ederek "Şu anda bütün planlamalar, hesaplar buna göre" dedi. Deprem bölgesindeki çalışmalarla alakalı olarak ise "İnşallah biz bu konutlarımızı hızla bitirip hak sahiplerine teslim edeceğiz. Bakanlığımız yoğun çalışmayı devam ettiriyor, yıkıntı kaldırmalar var. Zemin etütleri yapılıyor" diye konuştu.

Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

KARADENİZ GAZI İÇİN TARİH VERDİ
"(Karadeniz natural gazı) Nasip olursa 20 Nisan arife natural gazımızı çıkarıyoruz. Şu anda bütün planlamalar, hesaplar buna göre.

7

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR, ENKAZ KALDIRMALAR VAR
11 vilayetin tamamında da lüzum esas atma lüzum konut teslimleri, köy evlerinin teslimleri devam ediyor. Vatandaşlarımdan 1 sene gibi vakit talep ettim. İnşallah biz bu konutlarımızı hızla bitirip hak sahiplerine teslim edeceğiz. Bakanlığımız yoğun çalışmayı devam ettiriyor, yıkıntı kaldırmalar var. Zemin etütleri yapılıyor.

"BU HASTANEYE GELEN İÇERİ GİRDİĞİNDE HUZUR BULUYOR"
Şehir hastaneleri biliyorsunuz, geçmişte bilhassa de sayın Kılıçdaroğlu'nun SSK'nın genel müdürü bulunduğu vakitler oralardaki rezaleti, rehin alma vakitlerı hem de Savaş Ay'ın programında izlediğimiz Kılıçdaroğlu'nun da genel müdür bulunduğu dönem. O vakit bu hastanelerin hali ortadaydı, her doğrultu pislik amacıyladeydi, rezillikti. Galoşları satarlardı ve kan pislik bu tür bir durumdu. Şu anda kent hastanelerinde vatandaşımın huzuru var, bu hastaneler de hijyenik pırıl pırıl... Bu hastaneye gelen içeri girdiğinde huzur buluyor. Huzur bulmayla eş güdümlü de şifayı varbulunduğu yerde yakalıyor. Dünyada biz sıhhat pazarında bütün benim diyen ülkelerin hastaneleriyle yarıştayız. Cleveland derler, bizim kent hastaneleri Cleveland'ı aştı. Ankara'da Etlik, İstanbul'da Murat Dilmener, Pakize Öz olsun, bütün hastanelerimiz ortada. Vatandaş hastaneye girdiğinde hamdolsun orada yatmadan şifayı buluyor. Bu da bizi mutlu kılıyor. Yaygınlaştırarak kent hastanelerimizi devam ettireceğiz."
 

AdminAdmin