MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-03-2023 11:33

Şahan Gökbakar'ın Muharrem İnce paylaşımı olay oldu!

Şahan Gökbakar'ın Muharrem İnce paylaşımı olay oldu!

Komedyen Şahan Gökbakar son dönemde Kızılay Başkanı ile yaşadığı polemikle gündemde. Gökbakar cumhurbaşkanı adayı olmak amacıyla 100 bin imza toplamaya başlayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye dair yorumuyla reaksiyon çekti.
Şahan Gökbakar'ın Muharrem İnce paylaşımı hadise oldu! “Mevcut iktidarı devirmek üzere..."
2018’de CHP’den cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce bir vakit evvelce Memleket Partisi’ni kurdu. Adaylığı geride bıraktığımız hafta duyurulan İnce, muhalefetin oylarını bölmekle suçlanıyor. İnce amacının seçimi ikinci tura bırakmak bulunduğunu vurguluyor.

İnce son olarak Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) giderek aday olabilmek amacıyla imza verdi. İnce bu imzayı verdikten kısa vakit sonra Şahan Gökbakar bir paylaşım yaptı.

Gökbakar, Twitter’dan şunları yazdı: “Mevcut iktidarı devirmek üzere cumhurbaşkanı adayı olan ve bu hareketi yalnızca ve yalnızca sahip olunan iktidara yarayan, eski partisinden yaralı bulunduğu amacıyla, vatanının sahip olunan halini hiç iplemeden intikam peşinde koşan politikacı kimdir?”

Ekran Alıntısı

Ünlü komedyenin sözlerine "Nerede kaldı demokrasiye ve düşünce özgürlüğüne inancınız?" diyerek pek çok takipçi reaksiyon gösterdi.

AdminAdmin