FUTBOL
Giriş Tarihi : 20-11-2022 15:30

Ruben NevesTakımda bölünmüşlük yok

Ruben NevesTakımda bölünmüşlük yok

Portekiz Milli Takımı'nın mühim isimlerinden Ruben Neves, "Takım içersinde bir bölünmüşlük yok. Takım yalnızca Dünya Kupası'na kendisini adamış durumda" dedi. Portekizli orta saha oyuncusu Ruben Neves, yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kulübü Manchester United'a sert eleştirilerinin sonrasında milli grupdaki bölünme yaşandığı iddialarını reddetti.

Katar'da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası hazırlıklarını devam ettiren Portekiz'de, 25 yaşındaki Neves, Al Shahaniya Antrenman Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Ruben Neves: "Takımda bölünmüşlük yok"

ADVERTISING

Premier Lig gruplarından Wolverhamton'da kariyerini devam ettiren Neves, Dünya Kupası'nın nasıl bir turnuva olduğunu ve zorluk derecesini bildiklerini belirterek, en iyi performanslarını sergilemek amacıyla çaba harcayacaklarını söyledi.

Kulübü Manchester United'a ağır eleştiriler yönelten Ronaldo ile grup dostu Bruno Fernandes arasındaki basına yansıyan görüntülerin sonrasında soyunma odasındaki atmosferle alakalı soruya Neves, "Takım içersinde bir bölünmüşlük yok. Herhangi bir mesele yok. Takım yalnızca Dünya Kupası'na kendisini adamış durumda." yanıtını verdi.

Neves, kariyerindeki ilk kez Dünya Kupası'nda forma giyeceğinin hatırlatılması üzerine, "Bu bir rüya. Dünya Kupası elit düzeyde bir turnuva. Gerçekleştiği amacıyla mutluyum. Harika bir grupımız var. Sahada istediğimizi gerçekleştirmek amacıyla iyi bir kadroya sahibiz. Hata yapma lüksümüz yok." diye konuştu.

H Grubu'nda yer alan Portekiz, 24 Kasım Perşembe günü ilk maçında Gana ile karşılaşacak.
 Kaynak. mynet.com

AdminAdmin