MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-02-2023 14:20

Pınar Altuğ'a büyük şok!

Pınar Altuğ'a büyük şok!

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabının hacklendiğini duyurdu. Ünlü oyuncu, adının kullanıldığını belirtip depremzedeler amacıyla mesajlar atıldığını söyledi. Takipçilerine, dolandırıcılara kanmamaları tarafında uyarıda tespit edilen Pınar Altuğ'a eşi Yağmur Atacan'dan destek geldi.
Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ'a büyük şok! Yağmur Atacan açtı ağzını yumdu gözünü: "Hain, kansız!
Pınar Altuğ 10 ilde büyük yıkıma namacıyla olan Kahramanmaraş odaklı 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler ardından yaptığı paylaşımlarla afetzedelere destek olmaya çalışmıştı. Ünlü oyuncu, bugün sosyal medya hesabından ilgi çeken bir paylaşımda bulundu. Instagram hesabının hacklendiğini dile getiren Pınar Altuğ, "Özel mesajla link gelirse lütfen itibar etmeyin" dedi.

a

İşte Pınar Altuğ'un o açıklaması:

"Benden özel mesajla link gelirse lütfen itibar etmeyin! Asrın afetini hayat sürdüğümüz şu zamanlarda birilerini dolandırmaya çalışmak! Bu ahlaksızlığı, insafsızlığı, terbiyesizliği, manyaklığı aklım almıyor! Hesabım bende, lüzumlu her türlü önlemi aldık. Yine de bu tür bir mesaj gelirse lütfen benimle iletişime geçin. Teşekkürler"

3zz

YAĞMUR ATACAN'DAN PINAR ALTUĞ'A DESTEK!
Pınar Altuğ'un hayat sürdürdükleri ardından Yağmur Atacan resmen ateş püskürdü. Ünlü isim, "Bu insanlara ne denir? 'Hain, kansız!' denir" diyerek eşi Pınar Altuğ'a destek verdi.

as

AdminAdmin