EKONOMİ
Giriş Tarihi : 16-11-2022 00:38

Patavatsızlıklarıyla biliniyorlar

Patavatsızlıklarıyla biliniyorlar

Burçlar karakter bilhassarimiz üstünde son derece belirleyici olabiliyor. Bazı burçlar son derece kibar olsa da bazıları konuşurken düşünmüyor. Bu da karşı doğrultu amacıyla kırıcı olabiliyor. Ortamda en patavatsız ve saygısız bireylerin ortak bilhassari alçakta yer alan burçlara sahip olmaları. Patavatsızlık açık sözlülükle karıştırılabiliyor. Her bireyin hayatında açık sözlü dostlara gereksinimi olsa da patavatsızlık dostluk ilişkilerinin bozulmasına namacıyla olabiliyor. Belirli bir vakit vakitsince tahammül edilen patavatsızlıklar bir vakit sonra dayanılmaz olabiliyor. İşte en kırıcı ve saygısızca konuşan o burçlar...

İKİZLER BURCU

ASLAN BURCU
ASLAN BURCU 
Aslan burçları ilişkilerini denetim altına alabilmek isterken hem aşk hem de dostluk ilişkilerinin bozulmasına yol açabiliyor. Dillerinde iğne tespit edilen Aslan burçları karşılarındaki şahıslari kırdıklarını hiç düşünmüyorlar.
İKİZLER BURCU
İKİZLER BURCU
İkizler burcu şaka ile patavatsızlığı birbirine karıştırıyor. Şaka yaptıklarını sanarken son derece kırıcı olabiliyorlar. Pot kırmadan konuşamayan İkizler bilhassa kalabalık ortamlarda zor hallere yol açabiliyorlar. İçlerinde art niyet olmasa da etrafındaki şahıslari üzebiliyorlar.
BOĞA BURCU
BOĞA BURCU  
Boğa burçları söylemek istediği sözleri ile bodoslama dalar. Kimi vakit patavatsızlaşırlar. Boğalarla vakit geçirenler şahıslar sabırlı olmalıdır.
YAY BURCU
YAY BURCU  
Yay burçlarının içersinde katiyen art niyet bulunmuyor. Fakat düşünmeden konuşmaları onları en patavatsız burç olarak görülmelerine sebep oluyor. Ağzından çıkan sözlere ilgi etmeden yaylar üst üste pot kırabiliyor.
Kaynak .mynet.com

AdminAdmin