MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-11-2022 23:53

Ödül töreninde ağlamasıyla hafızalara kazındı

Ödül töreninde ağlamasıyla hafızalara kazındı

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrolünde yer aldığı bir devreye damga vuran 'Poyraz Karayel' dizisinin çocuk yıldızı Ata Berk Mutlu endeksin yayınlandığı devre ilgi çekmişti. O devre en iyi çocuk oyuncu seçilince gözyaşlarına boğulan Mutlu'nun son durumu merak hususu oldu. Poyraz Karayel'in Sinan'ı Ataberk Mutlu şimdilerde 15 yaşında!
1

Bir devreye damga vuran 'Poyraz Karayel' dizisinin çocuk oyuncusu Ataberk Mutlu son durumuyla merak hususu oldu. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrolünde yer aldığı Poyraz Karayel'in Sinan'ı Ataberk Mutlu şimdilerde 15 yaşında.Dizide Poyraz'ın dünya tatlısı oğlunu canlandıran Ataberk Mutlu, sosyal medyayı aktif kullanıyor. Dizinin yayınladığı devre en iyi çocuk oyuncu seçilince ağlamaya başlayan ve gündeme gelen Mutlu son durumuyla adından söz ettirdi.

maxresdefault

Çocukluğu ekranlarda atlattıktan sonra ergenliğinde ekrandan uzak duran Ataberk Mutlu ailesiyle sakin bir yaşam sürüyor.

5892eb13496783165c127a29

30 milyonluk ev amacıyla vasiyeti yazdırıp... Annesi mahkemeye koştu
30 milyonluk ev amacıyla vasiyeti yazdırıp... Annesi mahkemeye koştu
Gözlüklerine veda eden Poyraz Karayel'in Sinan'ı Ataberk Mutlu'yu görenler "Sana ne olmuş", "Ergenlik değiştirmiş" yorumlarında bulundu.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin