YEREL
Giriş Tarihi : 23-03-2023 11:29

Nihat Hatipoğlu'na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada gündem oldu!

Nihat Hatipoğlu'na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada gündem oldu!

Ramazan ayı ile eş güdümlü Nihat Hatipoğlu da programlarına başladı. Ramazan'ın ilk sahurunda Hatipoğlu'na gelen "Sevip de sevilmemenin, umut verip yarı yolda bırakmanın günahı nedir?" sorusu sosyal medyada gündem oldu.
Nihat Hatipoğlu'na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada gündem oldu! "Umut verip..."
Ramazan ayı süresince milyonları ekran başına kilitleyen Nihat Hatipoğlu ilk sahur programını yaptı. ATV'de her sene ekrana gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na her sene gelen sorular gündem oluyor.

Bu sene ekranda olan Nihat Hatipoğlu'na gene detaylı sorular yağdı. Genç bir bayan ünlü ilahiyatçıya sahurda "Sevip de sevilmemenin günahı nedir? Umut verip de yarı yolda bırakmanın günahı nedir" diye sorunca sosyal medyada gündem oldu.

1

"KAPRUZ DEĞİL HOCAM..."
Nihat Hatipoğlu bu soruya "Kötü niyetle başlanmışsa umut verdiyse günahtır. Ama iyi niyetlidir bakar karakterde değişiklikler bulunmaktadır senin yolun sana benimki bana diyorsa sorun yok. İstismar etmek niyetiyle ise günahtır. Öyle ise uzak dur, gerçi 'karpuz değil hocam içini göremiyorum' diyeceksin... Ama bence bir görüşmede bile birkaç soruda insanların karakterini anlamakta zorlanmazsınız" yanıtını verdi.

Ekran Alıntısı
 

AdminAdmin