MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-03-2023 11:30

Müge Anlı'da şok sözler!

Müge Anlı'da şok sözler!

Müge Anlı'nın son yayınlanan programında herkesi şoke eden iddialar meydana atıldı. Fevziye Hanım programa kızına ulaşamadığını ve kızının zorla tutulduğunu öne sürerek katılmıştı. 'Nikahsız gelin' denilen Eda stüdyoda annesiyle yüzleşti ve akılalmaz sözler sarf etti. Annesi amacıyla "Annem, İsmail’le beni yatağına yatırıp kapıyı kilitledi" diyen Eda, herkesi şaşkına çevirdi. Eda'nın annesinin kendisini satmak istediği yönündeki iddiaları da akıllara durgunluk verdi.
Müge Anlı'da şok sözler! 'Annem İsmail'le beni yatağına yatırıp kapıyı kilitledi' O iddialarla ortalık karıştı 'Beni para karşılığında...'
Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Fevziye Hanım, kızına ulaşamadığını ve kızının zorla tutulduğunu iddia ederek programa katılmıştı. Kızını düğünden beri (4-5 aydır) hiç görmediğini dile getiren Fevziye Hanım, stüdyoda Eda ile yüz yüze geldi. Eda’nın ilk reaksiyonsi ise “Ağlayacak bir şey yok, niye ağlıyorsun ki anne?” oldu. Programın gelişen dakikalarda ise çok sansasyonel konuşmalar yapıldı. İşte detaylar…

m1

ATV ekranlarında yayınlanan programda Müge Anlı Eda’ya “Kızım sen çalışıyor musun?” diye sordu Eda çalışmadığını söyleyince Anlı “Niye çalışmıyorsun yavrum?” sorusunu yöneltti. Eda ise bunun üstüne “Çalışmayı düşünmüyorum” dedi. Anlı ise “Paranı da ödeyecek kimse yok, örneğin ne gerçeklştirmeyi düşünüyorsun bu konuda?” deyince Eda, “Bir şey gerçeklştirmeyi düşünmüyorum” yanıtını verdi.

"PARA KARŞILIĞINDA VERMEYE ÇALIŞTI"
Ardından Eda çok sansasyonel ifadeler kullandı. Eda “Annem beni diğer birine para karşılığında vermeye çalıştı” dedi. Fevziye ise “Yalan söyleme Eda, ayıp senin yaptığın be” şeklinde konuştu. Başlık parası olup olmadığı sorulunca Eda da “Yok öyle değil, satmaya kalktı beni” ifadelerini kullandı.

"KOMPLE BENİ VERMEYE ÇALIŞTI, EŞ OLARAK"
Müge Anlı ise “Nasıl satmaya kalktı yani? Satmak demek 1 saatliğine, 1 geceliğine birine göndermek demek” diye sorunca Eda “Yok öyle değil, komple beni vermeye çalıştı, eş olarak” şeklinde konuştu. Anlı ise araya girip “Tamam evlendirmeye çalıştı. Bak satmak ayrı bir kelime. Niye annenize ve kendinize bu kelimeyi layık görüyorsunuz? Sen nişanlanmışsın. Konuştum adam da evli, diyor ki ‘Sürekli Eda bana yalan söyledi, diğerlarıyla gezdi, ben de bıraktım’” Bunun üstüne Eda “Yok öyle bir şey.” deyince Anlı “Annen de bunu kabul ediyor” yanıtını verdi. Fevziye doğru söylediğini ifade eder iken Eda da “Dayımın düğününe gittim diye beni dövmedi mi?” diye annesine çıkıştı.

Fevziye “Tamam dövdü de…” deyince Eda “Niye onu söylemiyorsun?” cevabını verdi. Eda “Niye onu savunuyorsun da beni savunmuyorsun? Kızınım ya. Onu savunuyorsun.” şeklinde konuştu.

m2

Anlı Eda’ya “Niye dayının düğününe gittin diye seni dövdü?” diye sorunca Eda “İstemedi, konuşmuyorduk biz dayımlarla, annem de konuşmuyordu, ben yeğeni olarak gittim, ben evden çıktım gittim, nişanlım da bana gitme dedi. Beni büyüten dayım bulunduğu amacıyla gitmek istedim. Gitmesem gelmedi derdi.” ifadelerini kullandı.

Anlı “Şu anda da örneğin İsmail sana bir yere gitme derse gider misin?” sorusunu yöneltince Eda “Ondan izinsiz hiçbir yere gitmedim bu vakte kadar” dedi.

Anlı “Hiç kimse dayısının düğününe gidiyor diye nişanlısını dövmez. Dayısının düğününde diğer birisi ile  buluşmaya… Bak dövmesini gene kabul etmem. Ama… Sen birisi ile  evlenmek amacıyla yola çıkmışsın, talepleri senin hoşuna gitmiyorsa ayrılırsın. Ama insanların birbirinden anormal talepleri olabilir. Herkes birbirine uyacak. Evlilik yürümez ki diğer türlü. Geçinmeye gönlün varsa yapmazsın, geçinmeye gönlün yoksa vur patlasın çal oynasın” şeklinde konuştu.

m3

"BİR İNSAN ÖZEL YATAĞINA YATIRIR MI YABANCI KİŞİYİ?"
“Anneme yaranamadım” diyen Eda’ya Anlı İsmail’le nasıl tanıştığını sordu. Eda “Çalışıyordu bu. TikTok’tan konuştuk, anlaştık.” dedi. Anlı ise “Sonra İsmail dedi ki annen ikinizi bir odaya koymuş, sen de tecavüz etmişsin” deyince Eda “Annem bunu kendi özel odasına koydu” deyince Fevziye bu sözleri yalanladı fakat Eda “Anne kendi yatak odana koymadın mı” diye devam etti.

Anlı da “Koydun, çocuk da kaçmak istedi, kapıyı da kilitlediğiniz amacıyla dışarı çıkmadı, öyle mi, kaçmak istedi… Sen de üstüne saldırdın…” deyince Eda “Çıkamadı, camdan da çıkamadı, cam kapalı komple, yok, bu bizi kilitledi, kaldık odada ikimiz, kapıyı açmadı, kalın ikiniz dedi, biz de kaldık ikimiz orada, oturduk kara kara düşünüyoruz ne yapacağımızı” ifadelerini kullandı.

Eda annesine “Bir insan özel yatağına yatırır mı yabancı kişiyi?” diye annesine reaksiyon gösterdi.

Eda “Biz bununla sevgili olduk, izne yanıma geldi, ailemle tanıştırayım dedim, yarın öbür gün evleniriz dedim, tamam tanışalım dedi, bu girmek istedi, utandı. Gel dedim bir şey olmaz. Annemle tanıştı iyi kötü. Yatmaya gideceğiz, bu kendi yatak odasına eşimi yatırdı. Kendin yatırdın ya, kocanla birlikte oturma odasında durdun da eşimi kendi odanda yatırdın niye.” şeklinde konuştu. Anne Fevziye ise bunları yalanladı.
 

AdminAdmin