MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2023 14:09

Müge Anlı'da pes dedirten olay!

Müge Anlı'da pes dedirten olay!

Müge Anlı 62 yaşındaki Mustafa Emektar'ın başına gelenleri aktardı. Mustafa Emektar, büyük bir aşkla bağlandığı 48 yaşındaki sevgilisi Filiz Hanım'ın kendisini dolandırdığını iddia etti. "Çorabımı yıkıyor diye evimin tapusunu verdim" diyen ihtiyar adamın sözleri ekran başındakileri şaşırttı. Sevgilisinin evinin tapusunu alarak kayıplara karıştığını dile getiren Emektar, Müge Anlı'dan yardım istedi. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...
Müge Anlı'da pes dedirten olay! Kirli çamaşırlar canlı yayında meydana döküldü: "Çorabımı yıkıyor diye evimin tapusunu verdim"
Müge Anlı'nın programına katılarak yardım isteyen Mustafa Emektar'ın başına gelenler akıllara durgunluk verecek cinsten. Gördüğü ilgi neticesi 48 yaşındaki bir kadına bağlanan Mustafa Emektar, 1 milyon TL'lik evinin tapusunu kaptırdı. Müge Anlı'nın ekibine "Ayağımdaki çorabı çıkarıyordu, yıkamak istiyordu. Onda her şeyi bulmuş gibiydim. Kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum" diyen Mustafa Emektar'ın üzüntüsü gözlerinden okundu.

M2 (1)

"1 MİLYON TL'LİK EVİ ÜSTÜNE VERİNCE ORTADAN KAYBOLDU"
Unutamadığı aşkı Filiz Hanım'a dair konuşan Mustafa Emektar, "1 milyon TL'lik evi üzerine verince ortadan kayboldu" dedi ve ekledi: "Beni dolandırdı ama onu unutamıyorum. Unutmak olası değil"

2019 senesinde Filiz Hanım'la tanıştık. Kız kardeşi benim kiracımdı. Onun yanına gidip geliyordu. Bu arada benim telefon numaramı almış. Mesajlaşmaya başladık. Benim eşimle sorunlarım vardı. Beni sevdiğini, benden hoşlandığını söyledi. Ben de ona karşılık verdim. 2020 senesinde ilişkimiz adeta başladı.

"ÖZEL FOTOĞRAFLARIMIZI BANA ATARAK AKLIMI ÇELİYORDU"
2022 senesinde bir sorun yaşadık. 'Bu akşam eve gelmeyeceğim' dedi. Ben o gün çıldırdım. Doktorun orada kalacakmış, çalıştığı yerde... Küstüm ben o yaptığı hareketten dolayı. Özel çekilmiş fotoğraflarımızı bana atarak küskünlüğümüz zarfında aklımı çeliyordu. Beni gene kendisine bağladı. Bana 'Senden bir emniyet istiyorum' dedi. Ben de ona 'Benimle birlikte olursan bir daire değil 2 daire veririm' dedim. Tapuyu verdim. 1 milyon TL'lik evi üzerine verince bu ortadan kayboldu, yok!"

Filiz Hanım'ın kaldığı evin önüne gittiğini bildiren adam yaşadıklarını şu sözlerle ifade etti:

"Kızın da o gün babasıyla annesi gelmiş. Onlar 'Saat 9.00'da biz geldik. İçeri girdik. O da valizini aldı çıktı, gitti' dediler

1

"EN ÇOK SEVDİĞİ ŞEY HUYUMDU, KİŞİLİĞİMDİ..."
"Bir erkek sevdiği zaman, ondan vazgeçmek istemez. O ilgiyi de görünce bağlandım. Ayağımdaki çorabı çıkarıyordu, yıkamak istiyordu. Elbisemi getirip giydiriyordu. Benim çay demlememi çok seviyordu. Birlikte yemek yapıyorduk" diyen Emektar'ın dolandırılmasına karşı kullandığı şu sözler akıllara durgunluk verdi:

"En çok sevdiği şey huyumdu, kişiliğimdi. 'Sen babamsın, ağabeyimsin, eşimsin, kocamsın, her şeyimsin. Senden bir çocuk istiyorum' derdi. Tabii bunlara inandım. Onda her şeyi bulmuş gibiydim.

MÜGE ANLI'YI BİLE ŞAŞIRTAN DOLANDIRICILIK OLAYI
Dünyası tepetaklak olan Mustafa Emektar'ın sözleri Müge Anlı'yı bile şaşırttı.

Mustafa Emektar "Ben evimi geri istiyorum. Gel mantıklı bir açıklama yap. Bu beni dolandırdın manasına geliyor" diyerek Filiz Hanım'a davette bulundu.

"ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMI SOSYAL MEDYADA YAYINLADI"
Filiz Hanım canlı yayına bağlanarak kendini savundu.

"Üfürükçü olduğunu anladım terk ettim. Ben ayrıldım kaçtım. Her kaçtığımda geri geldi. Size yalan söylüyor kendisi üfürükçüdür. Kaçtım ama gene beni buldu. Hepsini size bir bir atarım. Çıplak fotoğraflarımı sosyal medyada yayınladı. Ben onu Allah'a havale ettim. Yoksa şikayetçi olurdum" dedi.

Müge Anlı'nın "Siz niye çıplak fotoğraflarını sosyal medyada sunan şahıstan şikayetçi olmadınız?" sözleri üzerine Filiz Hanım "O göründüğü gibi masum mülayim biri değil. Üfürükçü o." dedi.

Filiz Hanım, Mustafa Emektar'ın sosyal medyada yayımladığını iddia ettiği müstehcen fotoğrafları ardından niçin hala eş güdümlü olduğunu soran Müge Anlı'ya onunla eş güdümlü olmadığını söyledi.

"AÇIK FOTOĞRAFLARI ÇEKİP BENİ TAHRİK ETTİN"
Evi üzerine aldığını kabul eden Filiz Hanım dolandırıcılık iddialarını ise yalanladı ve Mustafa Emektar'ın attığı mesajları Müge Anlı'ya ileteceğini söyledi.

"Açık fotoğrafları çekip otelde beni tahrik ettin" diyen Mustafa Emektar, Filiz Hanım'la yüzleşmek istediğini söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AdminAdmin