FUTBOL
Giriş Tarihi : 31-03-2023 15:06

Messi'yi adeta ayaklar altına aldı!

Messi'yi adeta ayaklar altına aldı!

Sözleşmesi sezon sonucunda bitecek Lionel Messi'nin adı çoğu grup ile anılıyor. Başta Barcelona olmak üzere Suudi Arabistan ekipleriyle flört durumunda olan Messi amacıyla Al-Tai Başkanı Turki Al-Dabaan'dan enteresan bir çıkış geldi.
Messi'yi resmen ayaklar altına aldı! Kullandığı sözler hayranlarını bir hayli kızdırdı...
Lionel Messi
Lionel Messi
ARJ
Arjantin
Yaş: 36 / Pozisyon Forvet
Tüm İstatistikler İçin Tıklayın
Ronaldo'nun ardındannda Suudi Arabistan'a aktarım olabileceği konuşulan Messi amacıyla Al-Tai Başkanı Turki Al-Dabaan'dan enteresan ifadeler geldi. Sözleşmesinin son yılında tespit edilen Messi, PSG ile şimdilik yeni kontrat imzalamamıştı.

"SADECE STADI İZLEMEK İÇİN MAÇA ÇIKAN..."
messi-close

Suudi Arabistan televizyon kanalı SBC'ye konuşan Al-Tai Başkanı Turki Al-Dabaan, "Takımıma Messi gibi futbola doymuş ve Bayern Münih karşısındaki gibi yalnızca stadı izlemek amacıyla maça çıkan yıldız futbolcu aktarım etmem. Şunu da belirteyim; Cristiano Ronaldo, Messi'den daha ünlü." dedi.

MESSI HAYRANLARI TEPKİ GÖSTERİYOR
skysports-psg-lionel-messi_5697672

Al-Tai Başkanı Turki Al-Dabaan'ın bu sözleri ardından Messi hayranları büyük reaksiyon gösteriyor. Olası Suudi Arabistan aktarımının bu sözlerle engellendiğini ifade eden Messi hayranları, ünlü oyuncunun katiyen Suudi Arabistan'a gitmemesini istiyor.
 

AdminAdmin