DÜNYA
Giriş Tarihi : 22-02-2023 14:06

"Merkez bankası ülkesine bağışta bulunmadı mı?"

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz Hatay depremi ardından vatantaşların dışarıda olduğunu ve acil çadır beklediklerini söyledi. Mine Tugay'dan sonra Serel Yereli de çadır olmamasına sert sözlerle sitem etti.

Serel Yereli Samandağ belediye diğernının sözleri ardından paylaştı! "Merkez bankası ülkesine bağışta bulunmadı mı?"
Kahramanmaraş depreminden günler sonra Hatay’da Defne odaklı 6,4 ve Samandağ odaklı 5,8 büyüklüğünde peş peşe iki deprem gerçekleşti. Depremin merkez üssü olan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz çadıra gereksinim olduğunu açıklayınca gündem oldu.

Eryılmaz'ın bu açıklamasından sonra ünlü isimler çadırsızlığa diğerldırı etti.

Bir süredir vatan dışında yaşam sürdüren Serel Yereli paylaşımında "Ben inanamıyorum. İlk depremden beri yaşananlar, toplanan bütün bağışlar, geride bıraktığımız süre, o bölgedeki tekrarlanacak depremi haber veren profesörlere karşın bir deprem daha olunca çadır eksiği ısıtıcı eksiği olabilmesine" dedi.

ddd

"ÇARKIFELEK TADINDA..."
Sinirlerine hakim olamayan Serel Yereli bir diğer paylaşımında da "Ulan bir de televizyonda göstere göstere milyarlar toplanmadı mı? Çarkıfelek tadında bir programla... Merkez bankası ülkesine bağışta bulunmadı mı? Yetmedi mi çadır, ısıtıcı ve diğer gereksinimleri sağlamaya" diyerek reaksiyon gösterdi.

dg
 

AdminAdmin