MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-04-2023 15:36

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'lı Aile dizisinde büyük hata!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'lı Aile dizisinde büyük hata!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünü paylaştığı Show Tv'nin reyting rekortmeni yeni dizisi Aile salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizinin dün akşam yayınlanan beşinci alanında öyle bir hata yapıldı ki izleyicinin dikkatinden kaçmadı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'lı Aile dizisinde büyük hata! Arada yalnızca 4 dakika var
Show TV'nin fenomen dizisi Aile'nin son seksiyonü gene büyük bir ilgi ile izlendi. Ay Yapım imzalı dizi dün akşam beşinci yeni seksiyonüyle ekrana geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı dizide oluşturulan çekim hatası izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Eko'nun vurulmasının sonrasında intikam amacıyla harekete geride bıraktığımız Aslan'ın, evden çıkmadan evvelce annesi ile konuşurken diğer bir gözlük taktığı fakat sahnenin devamında, 4 dakika sonra helikopterden inerken diğer bir gözlük taktığı görüldü.

Kıvanç Tatlıtuğ 1

Aile dizisindeki bu istikrar hatası seyircisinin dikkatinden kaçmadı ve sosyal medyanın diline düştü.

Kıvanç Tatlıtuğ 3

REYTİNG LİSTESİNDE ZİRVEYE YERLEŞTİ
Temponun hiç düşmediği yeni seksiyon gece süresince övgü dolu yorumlar alırken, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Her seksiyonü soluksuz izlenen ‘Aile’nin dün akşam yayınlanan seksiyonü, AB’de 9.16 izlenme seviyesi (rating) 24.88 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 9.91 izlenme seviyesi (rating) 21.39 izlenme payı (share), Total’de ise 5.53 izlenme seviyesi (rating) 14.36 izlenme payı (share) elde ederek üç kategoride birinci oldu.

Aile   DİZİSİ

Milyonları ekran başına kilitleyen dizi reytinglerde elde ettiği başarının yanı sıra sosyal medyaya da damgasını vurdu. #Aile etiketi Twitter Türkiye’de 9 saat 20 dakika süresince TT listesinde yer aldı.
 

AdminAdmin