FUTBOL
Giriş Tarihi : 03-04-2023 14:12

Kayserispor'dan Ahmet Nur Çebi'ye olay yaratan cevap!

Kayserispor'dan Ahmet Nur Çebi'ye olay yaratan cevap!

Kayserispor Kulübü, yazılı bir açıklama yaparak Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarına cevap verdi. Sarı kırmızılı kulüp doğrultusundan oluşturulan açıklamada, "İddiaların fakat orta seviyeden düşük zekası tespit edilen insanlar doğrultusundan uygun bulunur" denildi.
Kayserispor'dan Ahmet Nur Çebi'ye hadise yaratan cevap! Beşiktaşlı doğrultutarlar ayaklandı...
Onur Bulut
Onur Bulut
TR
Türkiye
Yaş: 29 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Beşiktaş
Tüm İstatistikler İçin Tıklayın
Kayserispor'dan Beşiktaş'a çok sert bir cevap geldi. Sosyal medyada kullanıcıları şoke eden bir dille yazılan cevap, herkesi hayrete düşürdü. Onur Bulut aktarımıyle alakalı Ahmet Nur Çebi, basın toplantısında açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamadan saatler sonra Kayserispor'dan cevap geldi.

"BUNUN ADI KARŞINIZDAKİ İNSANI KANDIRMAKTIR"
Ahmet-nur-cebi-kokusmus-duzenle-basa-cikmakta-zorlaniyorum-y1f9

Ahmet Nur Çebi, Onur Bulut'un aktarımı için, "Her iki doğrultu da kendisnin haklı bulunduğunu düşünüyor. Ben en başından beri sessiz kaldım. Kayserispor çok kıymetli bir kulüp. Maalesef başkan ve yöneticilerinin kırıcı söylemlerde varbulunduğunu hatırlıyorum. Oyuncu üstünde çok tatsız şeyler söz konusu. Sadece şunu söylemek istiyorum, her bireyin bildiği bir şey var. İmza atıyorsanız ve ardından imza yetkisi yok diyorsanız, bunun adı karşınızdaki insanı kandırmaktır. Emek veren bir futbolcu. Umarım UÇK doğru bir karar verir." ifadelerini kullanmıştı.

"DÜŞÜK ZEKASI BULUNAN İNSANLAR"
kayserispor-yeni-baskani-ali-camli-aa-1966099_2

Onur Bulut ile avukat ve oyuncunun yakınlarının bulunduğu bir ortamda sözleşme yenilendiğini aktaran Kayserispor, "Futbolcunun 'kandırılmasına' ya da 'zorla sözleşme imzalatılmasına' yönelik iddiaların fakat orta seviyeden düşük zekası tespit edilen insanlar doğrultusundan uygun bulunacağını da bu vesileyle söylemek isteriz." ifadelerini kullandı.

Kayserispor'un açıklamasının tamamı
"Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi’nin Onur Bulut aktarımı ile alakalı yapmış bulunduğu son demeçleri üstüne açıklama yapma ve kamuoyunu aydınlatma mecburiyeti doğmuştur. Bir kere daha ve son kez ifade etmek isteriz ki Onur Bulut’un, kulübümüzle olan sahip olunan sözleşmesini, 3 futbol sezonunu daha uzatan, devre harici sözleşmenin imzalanması, futbolcunun, futbolcunun temsilcilerinin ve aile bireylerinin varbulunduğu bir ortamda futbolcunun avukatının prosese dahil bulunduğu bir şekilde cereyan etmiştir. Aynı süreçte, ilaveten futbolcunun 2022-2023 futbol sezonun ikinci %50 sinde alacağı ücreti de sahip olunan sözleşmesine nazaran 3 kat arttıran, bir tadil sözleşmesi daha imzalanmıştır. Hem de futbolcunun temsilcisi ile bir sözleşme imzalanmıştır. Tüm bu sözleşmeler Kayserispor Futbol A.Ş. münferit imza yetkilisi olarak Başkan Sayın Ali Çamlı doğrultusundan imzalanmıştır. Sayın Çebi’nin bu seviyesiz ve temsil ettiği camiaya yakışmayan iftira mahiyetindeki söylemlerine cevap vermeyi kendimize yakıştırmadığımızı ifade etmek isteriz."

AdminAdmin