MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-03-2023 12:03

Kavgayı yapım ekibi ayırmış! Her şeyi anlattı...

Kavgayı yapım ekibi ayırmış! Her şeyi anlattı...

Stil İkonu yarışmasından Hakan Akkaya ile kavga ettiği amacıyla 4. bölgede uygulaması bırakan güzel spiker Hande Sarıoğlu, 2. Sayfa uygulamanına katıldı. Güzel spiker Hakan Akkaya ile kavga etmesinin perde arkasını anlattı. Sarıoğlu Akkaya ile kavga ettiklerini ve araya yapım ekibinin girdiğini de söyledi.
Kavgayı yapım ekibi ayırmış! Her şeyi anlattı... Spiker Hande Sarıoğlu Stil İkonu yarışmasını namacıyla terk etti? 
Hakan Akkaya ve Aslıhan Doğan Turan'ın jüri bulunduğu Stil İkonu yarışmasına sunucu olan Hande Sarıoğlu yarışmayı terk etmişti. Sarıoğlu ve Akkaya arasında ilk günden beri yaşanan anlaşmazlık 5. seksiyon çekimi evveli gerginliğe ve tartışmaya dönüştü.

Yaşanan tartışmanın sonrasında yarışmadan ayrılan Sarıoğlu, bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa uygulamanında yaşanan tartışmanın iç yüzünü anlattı.

Hakan-akkaya-ile-tartisip-yarismadan-ayrilan-15711309_1_m

Akkaya'nın en başından beri uygulaması sahiplendiğini ve kendisini istemediğini söyleye Sarıoğlu, şunları anlattı: "Ben 4. bölgeden sonra adaya veda ettim. Ben göndermediler de bizim en başından beri Hakan Akkaya ile yıldızımız barışmadı. Programda ilk Hakan Akkaya ile anlaşılmış. O da yanına partner olarak Aslıhan Doğan Turan'ı alıyor. Bu uygulama sanki Hakan'ın uygulaması gibi oluyor. Ben sunucu olarak tanıştırılınca Hakan'a sürpriz oluyorum. Hakan en başından beri kendi sunmak amacıyla sunucu istememiş. Daha çok ekranda olmak istemiş. Beni en başından beri uygulamada istememiş. Yapımcılar benden yönetim etmemi istedi. İlk tanışma toplantısında bile herkese enerjimizin tutmadığını söylemiştim. En başından beri istenmeyen biriydim."

1105_1

"ASLIHAN'I VE YAPIMI İDARE EDİYORDU"
"Beşinci uygulamanın finalini çekerken beni yanına çağırıp 'Sen bundan sonra şarkı söylemekten bi vazgeçer misin?' dedi. Her uygulamada bir araya girmek vardı. O bana karışabileceğini zannetti. Aslıhan'ı ve yapımı da yönetim ediyordu. 10 kız bunun karşısına geçtiğinde hakaretleri koyun gibi dinliyordu. Hakan egemen bir uygulama olmuştu. Bana da hakim olma ihtimalini zannetti" diyen güzel spiker daha çok dayanamayıp Hakan Akkaya'ya sert çıktı.

stil-ikonu-nda-ortalik-karisti-Hakan-akkaya-ile-15670206_6346_m

Fragmanı paylaştı! Yorumu hadise oldu
Fragmanı paylaştı! Yorumu hadise oldu
"KAMERA ÖNÜNDE KAVGA ETTİK"
"Biz uygulama sırasında kavga ettik" diyerek yaşadıklarını izah eden Hande Sarıoğlu şunları söyledi:

AA188yOS

"Her şey kayıt altındaydı. Yapım ekibi o bölgeye geldi ve kargaşayı ayırmaya çalıştı. Ben çat çat konuştum ama Hakan benden bu tür bir şey beklediği amacıyla susmuştu. Benimle 60 seksiyon anlaştılar ve ben öyle bir enerjiyle namacıyla orada hadiseım ki? Ben gemileri yakmıştım ve oradan dönüş yoktu. O şekilde uygulama gitmezdi. Benim uygulamanın başından beri olmamı istemedi. Benim hiç kimseyle problemim yoktu. Yapım da mesele yapmadı ve 4 seksiyonlük ücretimi ödedi. Ben yönetim etmezdim zira ben de dik bir insanım. Aslıhan daha sessiz sakin biridir. Çok araya dereye girecek bir hal yoktu. Zaten Aslıhan'la Hakan kanka."

AdminAdmin