GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-03-2023 13:32

Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu ittifak görüşmeleri sürerken paylaştı!

Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu ittifak görüşmeleri sürerken paylaştı!

AK Parti ile Yeniden Refah Partisi arasındaki ittifak görüşmeleri sürerken ünlü şarkıcı Davut Güloğlu'nun paylaşımı sosyal medyayı salladı! Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın genel başkanlığını yaptığı YRP'nin Cumhur İttifakı saflarına katılımı bekleniyor. Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu, ittifak çalışmalarıyla alakalı son hali paylaştı.

Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu ittifak görüşmeleri sürerken paylaştı! Bakın hangi partiliymiş
Millî Görüş hareketinin kurucusu Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığını yürüttüğü Yeniden Refah Partisi AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile görüştü ve ittifaka katılım öneriyi aldı.

Son zamanlarda gündemde olan Yeniden Refah Partisi parti içersinde kapalı toplantılar yaparak bu süreci masaya yatırıyor.

Ekran Alıntısı

Kıyafetini görenler şaştı kaldı! Göğüslerine...
Kıyafetini görenler şaştı kaldı! Göğüslerine...
"SEN NE DERSEN O!" DEDİ
Cumhur İttifakı’na katılım konusu ile alakalı yüzde 50 yüzde 50 olmak üzere iki değişik görüş tespit edilen parti gündemdeyken şarkıcı Davut Güloğlu'nun paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Ekran Alıntısı

Yeniden Refah Partili bulunduğu meydana çıkan Davut Güloğlu sosyal medya paylaşımında "Türkiye’mizin menfaatleri, milletimizin hakkı ve adaleti, ülkemizin refahı için; En doğru kararı Dr. Fatih Erbakan verecek! Başkanımıza güveniyor, günlük duygularımızla değil; aklımızla feraset gösteriyoruz. Yazılan asılsız verilere aldanmayın. Sen ne dersen o" dedi.
 

AdminAdmin