RÖPORTAJ
Giriş Tarihi : 26-10-2022 22:31

Kadir Ezildi milyonları gözyaşlarına boğdu

Kadir Ezildi milyonları gözyaşlarına boğdu

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi, bu hafta diğer haftalardan farklı olarak apartmandaki komşularını yarıştırıyor. Kadir Ezildi'nin komşusu Cemile Uçkun, ünlü sunucu hakkında anlattığı bir hikayeyle izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
FOX TV sunucusu Kadir Ezildi milyonları gözyaşlarına boğdu! ''Can veriyordum koltukta''

Kadir Ezildi'nin komşusu Cemile Uçkun, ünlü sunucunun bir dehemmiyet ağır bir hastalık kurtulduğunı ve hasta yatağındayken ''Baba'' diye sayıkladığını anlattı. Olayı gözyaşları içinde anlatan Cemile Uçkun, ''Kadir abi hastayken 'baba' diye sayıklamıştı. Bizler tüm apartman ağlamıştık. Ne kadar umursamıyor gibi görünse de demek ki içinde baba hasreti var'' dedi.

''KAPIYA BAKIN, BABAM GELDİ''
Dış sesin ''Hastayken babanı rüyanda mı gördün?'' sorusunu yanıtlayan Kadir Ezildi, ''2020 yılında havale geçirdim. Çok ateşlendim. Kendimde değildim, nerede olduğumu bile bilmiyordum, halüsinasyonlar görüyordum. Sağolsunlar, tüm apartman benim başımda bekliyordu. İyi olmam için kuran okuyorlardı. Ben kendimden geçince herkes ağlamaya başladı. Can veriyordum koltukta ama ben hiç hatırlamıyorum. Bir an bana kapı çalıyor benzer biçimde geldi, 'Kapıya bakın, babam geldi' demişim. Hepimiz şırıl şırıl ağlamış'' ifadelerini kullandı.

KADİR EZİLDİ BABASI İLE niçin GÖRÜŞMÜYOR?
Kadir Ezildi, henüz çocukken anne ve babası şiddetli geçimsizlikten boşandı. Babasız büyüyen Kadir Ezildi, anne ve kardeşiyle beraber fakir yıllar geçirdi. Ayrılık sonrası babasını bir daha görmeyen ünlü sunucu, 'Babamı hatırlamıyorum ve yaşattıkları yüzünden onu affetmiyorum' demişti.

FOX TV sunucusu Kadir Ezildi milyonları gözyaşlarına boğdu! ''Can veriyordum koltukta''

Şöhreti tatmadan önce Pendik'te özel bir hastanede hasta bakıcı olarak çalışan Kadir Ezildi, azmi dolayısıyla arşiv görevlisi olmuştu. Şimdilerde Maltepe'de yaşayan ünlü sunucu, geçtiğimiz aylarda anası ve kendisine ev aldığını duyurdu.

FOX TV sunucusu Kadir Ezildi milyonları gözyaşlarına boğdu! ''Can veriyordum koltukta''
 Kaynak. mynet.com

AdminAdmin