GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-10-2022 12:03

İstanbul en iyi kahvaltı mekanları nerede?

İstanbul en iyi kahvaltı mekanları nerede?

Hafta sonu geldiği vakit sabahlarımıza neşe katan kahvaltılar, ailemiz ve dostlarımızla eğlenceli anlar geçirmek amacıyla vazgeçilmez bir fırsat oluşturmaktadır. Eğer siz de hem lezzetli tatlar denemek hem de dışarıda vakit geçirmek dilerseniz bu haber tam size göre! Peki İstanbul'da kahvaltı nerede yapılır? En iyi kahvaltı bölgeleri nerededir? İstanbul en iyi kahvaltı bölgeleri nerededir? İşte detaylar...
Stella mekan

Yemek kültürümüzün en sevilen öğünü olan kahvaltı, bilhassa çalışan bireylerin hafta sonu hayallerini süslemektedir. Yoğun bir haftayı bitirirken ailemiz ve sevdiklerimizle eğlenceli anlarımıza eşlik eden kahvaltılar, hem lezzet hem de görsel bir şölen sunmaktadır. Demli çayların beraberinde koyu sohbetlerin yer aldığı kahvaltılar, bütün haftanın stresini geride bırakmak amacıyla eşi benzeri olmayan bir fırsat şekillendirmektedir. Kimi vakit evimizde konforlu ve rahat bir kahvaltı gerçeklştirmeyi tercih ediyoruz. Fakat bazı durumlarda de bütün hafta iç mekanlarda hayat sürdüğümüz bunalımı azaltmak amacıyla açık havada eğlenceli kahvaltılar gerçeklştirmeyi tercih ediyoruz. Gelin, İstanbul'da kahvaltılarınıza mana katacak bölgeleri eş güdümlü ismim ismim keşfedelim.

Avrupa Yakası
İLİŞKİLİ HABER
Avrupa Yakası'nda kahvaltı nerede yapılır? Avrupa Yakası en iyi kahvaltıcılar 2022
 

Stella

STELLA

Doğayla iç içe olmak ve yemyeşil manzaranı keyfini çıkarmak isteyenler amacıyla İstanbul'un arka bahçesi olan Polonezköy'de yer alan Stella harika bir kahvaltı mekanıdır.

Stella 

Stella
Yeşilin görkemli atmosferine kucak açmak ve sakin anlar geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olan Polonezköy'de yer alan Stella'da hafta içi ve hafta sonu serpme kahvaltının tadına varabilirsiniz. 

Stella mekan

Stella mekan
ADRES: Polonez, 75.Yıl Cad., 34820 Polonez Köyü/Beykoz/Beykoz/İstanbul

MİHRİBAT KORUSU

İstanbul Anadolu Yakası'nın en ilgi çeken korularından biri olan Kanlıca sırtlarındaki Mihribat Korusu, sadece kahvaltısıyla değil yeşil ve mavinin buluşma noktası olarak da eşi benzeri olmayan bir manzarayı gözler önüne sermektedir. İçerisinde yer alan 3 kilometrelik yürüyüş parkuruyla çam ağaçlarının kokusunu derinden hissedebileceğiniz bu yer, hafta sonu kahvaltıcıların uğrak noktasıdır.

Mihribat Korusu

Mihribat Korusu
Sahanda yumurta, böğürtlen reçellli lor peyniri, peynir ve zeytin çeşitleri, söğüş tabağı, mevsim meyveleri, tahin pekmez, bal kaymak ve börek çeşitleriyle varlıklı bir kahvaltı gerçekleştirmek istiyorsanız kesinlikle listenizin en üst esnasında Mihribat Korusuna yer vermelisiniz.

Mihribat Korusundan kareler

Mihribat Korusundan kareler  Kaynak. haber7.com

AdminAdmin