MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-10-2022 16:33

Hayranları merakla bekliyordu

Hayranları merakla bekliyordu

Kenan Doğulu ve Beren Saat eşler, önceki akşam Etiler'de bir sergi çıkışında görüntülendi. Sadece Atatürk portreleri ve resimlerinin sunulduğu sergiden çıkan çiftten Beren Saat, sevenlerine müjdeli haberi verdi.
Ekran görüntüsü 2022-10-29 090942

Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat, Rıfat Baltaoğlu'nun sergi açılışına katıldı. Kenan Doğulu "Kendisi ofisine Atatürk portresi asmak istiyordu. Onun amacıyla çizmeye başladı. Biz de ona 'bunları çoğalt bize de çiz' dedik ve bu tür bir sergi oluşturdu" dedi.
Geçtiğimiz aylarda Beren Saat, kendine bir albüm hazırlığı içersinde olduklarını söylemişti. Albüm soruları üstüne konuşan oyuncu, "Kenan'ın konser takvimi biraz rahatlıyor. Biz de New York'ta filmimizin çekimlerini bitirdik. Albüm amacıyla az kaldı diyebilirim fakat tam tarih veremiyorum" diyerek sevenlerini heyecanlandırdı.
Ekran görüntüsü 2022-10-29 090932

"ÇOK TATLI BİR FİLM OLUYOR"
Uzun bir aradan sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden başrolü paylaşacağı bir projeye dahil olan Saat, "Çekimlerimizi tamamladık. Çok tatlı bir film oluyor. Uzun vakittir oynadığım karakterlerde hiç bu kadar keyif almamıştım" diyerek çok güzel bir proje olacağının müjdesini verdi.
Ekran görüntüsü 2022-10-29 090952

Beren Saat, "Kıvanç Tatlıtuğ ile Aşk-ı Memnu dizisinin sonrasında yeniden bir araya gelmek nasıl bir duyguydu?" sorusuna "Bunları sonra konuşuruz" yanıtını verdi.
 Kaynak mynet.com

AdminAdmin