SAĞLIK
Giriş Tarihi : 03-04-2023 14:15

Haftalık Burç Yorumları: 3-9 Nisan 2023 Haftalık Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 3-9 Nisan 2023 Haftalık Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

"3-9 Nisan 2023 haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 3-9 Nisan haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 3-9 Nisan haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının çeşitli yorumları... İşte, 3-9 Nisan haftalık burç yorumları..."
Haftanın Gündemi

3 Nisan Pazartesi saat 19.22’de Merkür, Boğa burcuna geçiyor. Yapacağın her proje, her işbirliği senin amacıyla çok telaşsız ve sakin geçecek. Sağlam bir şekilde inşa edilmiş her türlü işi ve teması bu devre meydana çıkartmak isteyeceksin. Zaten imkânın varsa bu devresi kullan.

6 Nisan Perşembe saat 07.34’te Terazi burcunda 16 derecede bir Dolunay gerçekleşiyor. Düşünmek her şeyi zihninde komplike duruma getirmek amacıyla değildir. Kalbinin sesini bulmak amacıyladir. Düşündüklerini eyleme geçiremediğin amacıyla panik olma ya da mutsuz olma. Sadece planla ve hayal et.

6 Nisan Perşembe saat 01.18’de Güneş ve Kiron, Koç burcunda kavuşuyor. Motosikletlerden ya da aşırı süratli araçlardan kaçın. Kırık, çıkık kazalara dikkat. İstediğiniz olmadığında çirkinleşmeyin. Ya da bu tür çirkinleşen insanlardan uzaklaşın. İçinde bir yerde terk edilmiş, reddedilmiş ya da ihmal edilmiş olma hissi seni vurabilir.

7 Nisan Cuma saat 02.32’de Merkür ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşuyor. Eskiden onsuz yapamam dediğin her şey gerçekten hayatına baktığında yok. Muhtemelen hayatında bundan sonra diğer vazgeçilmez olduğunu düşündüğün şeyler var. İşte hayatını daha soft yönüyle ve gerçekleriyle görmeyi şu an süratli kararlar verip birtakım şeyleri vazgeçilmez noktaya taşımamayı düşünmelisin. Bırakmayı ve gerçekten hiçbir şeyin sahibi olmadığını manaya ve öğrenme vakti amacıyladesin.

Koç

Sevgili Koçlar ve artan burcu Koç olanlar, Merkür'ün burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçmesiyle finansal açıdan daha iyi ve net neticeler alacağınız bir devreye giriyorsunuz. 6 Nisan'daki Terazi dolunayı ile eş güdümlü hayatınıza kiminle devam etmeniz gerektiğine dair kararlarınız netleşiyor.

Koç Burcu - HaftalıkKoç Burcu - Haftalık
Boğa

Merkür'ün burcunuza geçiş yapmasıyla yaşadığınız dinamik ve yorucu vakitçleri kapatıp daha sakin bir vakit dilimine giriyorsunuz. Ayaklarınızı yere dayanıklı basmak isterken riskli görüldüğü konular gündeme gelebilir fakat bu kez risk almaya çekinmemelisiniz. Tabularınızı yıkıyorsunuz.

Boğa Burcu - HaftalıkBoğa Burcu - Haftalık
İkizler

Sevgili İkizler burçları ve artan burcu İkizler olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür'ün Boğa burcuna geçmesiyle değişik insanlardan ve bölgelerden alacağınız birtakım haberler, geri dönüşler gündeminize gelebilir. 6 Nisan'daki Terazi dolunayı ile birlikte duygusal ilişkilerinizdeki kararlarınız ve son halinuz ile ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz.

İkizler Burcu - Haftalıkİkizler Burcu - Haftalık
Yengeç

Merkür'ün Boğa burcundaki hareketine başlamasıyla yorulduğunuz vakitların acısını çıkaracağınız ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli, itinalı bir tutum sergilemek sizi mümkün yanılgılardan koruyacaktır. Buna namacıyla olacak etkenleri daha iyi göreceğiniz amacıyla gerçekten talihli bir vakitdasınız.

Yengeç Burcu - HaftalıkYengeç Burcu - Haftalık
Aslan

Sevgili Aslanlar ve artan burcu Aslan olanlar, Merkür'ün Boğa burcuna geçişi ile iş hayatınızı çoğu açıdan etkileyecek bir devreye giriyorsunuz. Terazi burcunda 6 Nisan'da gerçekleşecek dolunay iyi şeyler duymak isteğinizi gerçekleştirebilir. Hem dost çevrenizden hem de iş hayatınızdan alacağınız geri dönüşlerle enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Aslan Burcu - HaftalıkAslan Burcu - Haftalık
Başak

Sevgili Başaklar ve artan burcu Başak olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür Boğa burcuna geçerek hayatınızın tıkanık ve sonuçlanmayan noktalarına ışık tutabilir. Elle tutulur ilerlemeler olmadıkça kendinizi huzursuz hissettiğiniz vakitların sonuna geldiniz.

Başak Burcu - HaftalıkBaşak Burcu - Haftalık
Terazi

Nisan ayının sizin amacıyla en mühim konularından biri, 6 Nisan'da burcunuzda bir dolunayın gerçekleşmesi ve bu dolunayla birlikte kendinizin farkına varmanız olacaktır. İnsan ilişkileri sizin amacıyla büyük ehemmiyet taşısa da bunu göz önünde bulundurarak kendinize haksızlık ettiğinizi fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu - HaftalıkTerazi Burcu - Haftalık
Akrep

Sevgili Akrepler ve artan burcu Akrep olanlar, Merkür'ün Boğa burcuna geçmesiyle hem işinizde hem de özel hayatınızdaki dinamikliğe yeni bir yön verebilirsiniz. İnsanlarla konuşmak, fikirlerinizi paylaşmak ve bunların tarafında hareket etmek en mühim gündeminiz olabilir.

Akrep Burcu - HaftalıkAkrep Burcu - Haftalık
Yay

Daha çok verim almanızı sağlayacak bölgelar kurmak, görüşmeler yapmak, yeni iş planları ve mesuliyet farkılıkları gibi konulara vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kazançlı ve başarılı olacağınız bir vakitdasınız, bundan dolayı karşılaşacağınız imkanlara vereceğiniz tepkilerle bu hali kalıcı duruma getirmeniz de basit olacaktır.

Yay Burcu - HaftalıkYay Burcu - Haftalık
Oğlak

Beklentilerinizin dışında ilerleyen haller karşısında olumsuz cevap vermek yerine kendinize, karşınıza çıkan fırsatlara talih vermelisiniz. Mutlu olmaya fazlasıyla yakınsınız ve bunu hayatınızın ilerleyen vakitlarında de sürdürme talihi bulabilirsiniz. 6 Nisan'da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile eş güdümlü kariyerinizin zirvesine doğru ilerleyebilirsiniz. Bugüne kadar emeğini verdiğiniz her şeyi tekrar değerlendirip bu vakit zarfında neler yaşadığınızı, neler elde ettiğinizi görebilirsiniz.

Oğlak Burcu - HaftalıkOğlak Burcu - Haftalık
Kova

Dekorasyon, taşınma, tadilat ve plmanaya gibi işleri tamamlamak daha iyi bir bölge kurmanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Sadece fiziksel değil aile amacıyladeki konularda da birtakım iyileştirmeler yapmanız gerekebilir. Sorunların çözümü konusu ile ilgili aile üyelerinin birbirlerinin fikirlerine açık olmasını dayanıklıalısınız.

Kova Burcu - HaftalıkKova Burcu - Haftalık
Balık

Sevgili Balıklar ve artan burcu Balıkolanlar, Merkür'ün Boğa burcundaki seyriyle birlikte düşüncelerinizin netleşmeye ve planlarınızın oturmaya başladığını görebilirsiniz. Hak ettiklerinizden vazgeçmenin bedelini hem parasal hem de manevi açıdan ödeyebilirsiniz. Bu hali kırmak adına elinize geride bıraktığımız fırsatları değerlendirmek konusu ile ilgili tereddüte kapılmamalısınız.

Balık Burcu - HaftalıkBalık Burcu - Haftalık

AdminAdmin