SAĞLIK
Giriş Tarihi : 27-03-2023 14:21

Haftalık Burç Yorumları: 27 Mart - 2 Nisan 2023 Haftalık Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 27 Mart - 2 Nisan 2023 Haftalık Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"27 Mart - 2 Nisan 2023 haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 27 Mart - 2 Nisan haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 27 Mart - 2 Nisan haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının çeşitli yorumları... İşte, 27 Mart - 2 Nisan haftalık burç yorumları..."
Haftanın Gündemi

28 Mart Salı saat 09.50’de Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşuyor. Ortakların ile duygusal kararsızlıklar yaşayabilirsin. Yeni sözleşmelerin de yeni ticari işlerin de alternatifleri belirlemekte zorlanıyor olabilirsin. Sonucunda kâr ya da zarar saptaması gerçekleştirmek zor oluyorsa risk seviyeni belirleyerek hareket etmeye çalışmalısın.

31 Mart Cuma saat 01.25’te Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşuyor. Duygusal gerçekliklerini fark ediyorsun. Bunları hatalı yorumlamaya doğru gidebilirsin. Amaçların amacıyla kendi hedeflerinden ve hayallerinden çok çok taviz vermeden gelişme konusu ile ilgili daha iyi bir fikre sahip olacaksın.

Koç

Sevgili Koçlar ve artan burcu Koç olanlar, Merkür ve Jüpiter'in burcunuzda bir araya gelmesi ile önünüzde çoğu alternatif olduğunu görebilirsiniz. Bu hal baş karışıklığınızı engel olur gibi görünse de ne istediğinizden emin değilseniz tam tersi neticeler da doğurabilir.

Koç Burcu - HaftalıkKoç Burcu - Haftalık
Boğa

Sevgili Boğalar ve artan burcu Boğa olanlar, Merkür ve Jüpiter'in Koç burcunda bir araya gelmesi ile kendinizce haklı olduğunuz konularda çıkışlar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi savunmak kadar ikna edici de olmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu - HaftalıkBoğa Burcu - Haftalık
İkizler

Sevgili İkizler burçları ve artan burcu İkizler olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcundaki Jüpiter ile kavuşumu kendinize çizdiğiniz yolda yeni deneyimler elde etmenizi sağlayabilir.

İkizler Burcu - Haftalıkİkizler Burcu - Haftalık
Yengeç

Sevgili Yengeçler ve artan burcu Yengeç olanlar, Merkür ve Jüpiter'in Koç burcundaki birlikteliği iş hayatınızda açtığınız yeni bir sayfada etkisini gösterebilir. Ne kadar inanıyor, ne kadar adanmış hissediyorsunuz bunu düşünmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu - HaftalıkYengeç Burcu - Haftalık
Aslan

Sevgili Aslanlar ve artan burcu Aslan olanlar, Merkür ve Jüpiter Koç burcunda buluşuyor ve size bilhassa hukuksal konularda, kendi davalarınızda ve hak mücadelesi verdiğiniz alanlarda bir kapı aralıyor.

Aslan Burcu - HaftalıkAslan Burcu - Haftalık
Başak

Sevgili Başaklar ve artan burcu Başak olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür'ün Jüpiter ile Koç burcunda bir araya gelişi çok düşünmek yerine çok çalışmanın ve bunu verim alacak şekilde yapmanın önemini size hatırlatabilir.

Başak Burcu - HaftalıkBaşak Burcu - Haftalık
Terazi

Sevgili Teraziler ve artan burcu Terazi olanlar, Koç burcunda kavuşan Merkür ve Jüpiter çift temaslar alanındabirtakım kararları ve imzaları önünüze getirebilir. Boyunuzu aştığını düşündüğünüz konulara abartılı ve ani reaksiyonlar vermediğinizde yaşananları idrak etmeniz kolaylaşabilir.

Terazi Burcu - HaftalıkTerazi Burcu - Haftalık
Akrep

Sevgili Akrepler ve artan burcu Akrep olanlar, Merkür ve Jüpiter Koç burcunda kavuşarak çalışma ortamınızda hissettiğiniz huzursuzluğu atmak amacıyla size mühim fırsatları getirebilir. son dönemlerde çalışma hayatınız, sorumluluklarınız, bulunduğunuz koşullarla ilgilenmek sizi yormuş olabilir.

Akrep Burcu - HaftalıkAkrep Burcu - Haftalık
Yay

Sevgili Yaylar ve artan burcu Yay olanlar, Merkür ve yönetici gezegeniniz Jüpiter Koç burcunda kavuşuyor ve duygusal konularda sizi yine düşünmeye itiyor. Yaşadıklarınızın, partnerinizle paylaştıklarınızın ne şekilde sonuçlandığını görebilirsiniz.

Yay Burcu - HaftalıkYay Burcu - Haftalık
Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve artan burcu Oğlakolanlar, Merkür ve Jüpiter'in Koç burcunda kavuşması aile meclisinde denetimi ele alacağınız bir proses getirebilir. İnisiyatif alan, sorumluluğu üstlenen biri olmak sizi güçlendiriyor.

Oğlak Burcu - HaftalıkOğlak Burcu - Haftalık
Kova

Sevgili Kovalar ve artan burcu Kova olanlar, Merkür ve Jüpiter'in Koç burcundaki kavuşumu birtakım yolculuk ve işlemleriniz amacıyla size değişik yollar sunabilir. Karar vermeniz gerekiyor diye aceleci olmamalısınız.

Kova Burcu - HaftalıkKova Burcu - Haftalık
Balık

Sevgili Balıklar ve artan burcu Balıkolanlar, Merkür ve Jüpiter Koç burcunda kavuşarak maddi konularda önünüzü daha rahat göreceğiniz ihtimalleri getirebilir.

Balık Burcu - HaftalıkBalık Burcu - Haftalık

AdminAdmin