YEREL
Giriş Tarihi : 27-03-2023 14:17

Güzellik merkezi sahibinden şok sözler:

Güzellik merkezi sahibinden şok sözler:

İstanbul'da iki güzellik merkezi sahibi arasındaki rekabet, 'silahlı tehdit' davasına dönüştü. Alkan Yıldız, kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia ettiği Sevim A. ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Yıldız, "Beni sanatçı Nihat Doğan'a öldürtmek istemiş, kendisi de esasen şahit olarak ifade verdi. Bizi takip ettiriyor. Bana 'Beyaz renk arabana binerken 9 milimetre mermiyi yiyeceksin, bugün kan akacak' bünyesinde mesaj gönderdi" dedi. İddianamede, şahit olarak Nihat Doğan'ın da ifadesi alındı.
İstanbul'da iki güzellik merkezinin sahibi arasındaki iş rekabeti, silahla tehdit suçlamasıyla davaya dönüştü. Güzellik merkezi sahibi Alkan Yıldız, kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia ettiği meslektaşı ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı doğrultusundan oluşturulan tahkîkat tamamlanarak, başka güzellik merkezinin sahibi Sevim A. ile ilgili iddianame hazırlandı. İddianamede Sevim A. ile Alkan Yıldız'ın aynı iş kolunda çalıştıkları, aralarında adli makamlara da yansıyan geçimsizlik bulunduğu belirtildi. Sevim A. ile ilgili, 'Sesli, yazılı ve görünümlü iletiyle hakaret', 'Birden çok şahıs doğrultusundan silahla tehdit' ve 'Kişilerin huzur ve sükununu bozmak' suçlamalarından 3 sene 1 aydan, 13 sene 3 aya kadar hapis cezası istendi.

d1a6a68672a97bf48c0ab0745ec31056

NİHAT DOĞAN TANIK OLARAK DİNLENDİ
İddianamede şarkıcı Nihat Doğan'ın geçen senenin Kasım ayında youtube üzerinden canlı yayınlanan bir programa telefonla bağlandığı ve Sevim A.'nın kendine Alkan Yıldız'ı öldürtmek istediğini anlattığı belirtildi. İddianamede, şahit olarak ifadesi alınan Nihat Doğan'ın, "Sevim A. bana, whatsapp yazışmalarımızda ve telefon konuşmalarımızda, Alkan Yıldız'ı vurdur gibi, bir sözü oldu. Defalarca kez hakaret ve küfürlerde bulundu. Kendisine bu şeklide konuşmasının doğru olmadığını söyledim. Yıldız'a ulaşıp hali ilettim. Başına bir şey gelirse benim bir ilgim olmadığını anlattım" şeklinde ifadeleri yer aldı.

3816c96c9c624c8675806bce8fe62e1e

SAVCI 13 YIL 3 AYA KADAR HAPİS CEZASI İSTEDİ
İddianamede Sevim A.'nın Alkan Yıldız'a, gönderdiği mesajlara misaller de verildi. Sevim A.'nın, 'Evinizde karşınıza çıkacağım. Ya sen bana kendini öldürteceksin ya da ben. Hasım geldim hasım giderim' bünyesindeki tehdit mesajları iddianamede yer aldı. İddianamede Sevim A. ile ortak hareket eden başka şüpheli Muhammed Ali T.'nin Yıldız'a yönelik, 'Yakıt aldığın yere git kamera kayıtlarına bak, arka koltukta olan çocuğuna dua et. Ben kanı çocuk beraberinde akıtmam, aniden senin karşına çıkacağım, sakat kalacaksın' bünyesindeki mesajı aktarıldı. Sevim A. ile ilgili, 'Sesli, yazılı ve görünümlü iletiyle hakaret', 'Birden çok şahıs doğrultusundan silahla tehdit' ve 'Kişilerin huzur ve sükununu bozmak' 3 ayrı suçtan toplamda 3 sene 1 aydan 13 sene 3 aya kadar hapis cezası istendi. Diğer şüpheli Muhammed Ali T.'nin ise 'Birden çok şahısyle eş güdümlü zincirleme şekilde silahla tehdit' suçundan 2 sene 6 aydan 8 sene 9 aya kadar hapis cezası talep edildi.

eb5a08ffb36e32aaeea41df8f517ec4b

"7 YAŞINDAKİ OĞLUNDAN, 70 YAŞINA KADAR AİLENDE ERKEK BIRAKMAYACAĞIM"
Alkan Yıldız yaptığı açıklamada, Sevim A.'nın 2019 senesinde kendi merkezlerine ait tescillenmiş bir cilt bakımı prosedürünü kullandığını sosyal medya paylaşımlarından öğrendiklerini söyledi. Kendisini arayarak uyardıklarını ve tescilli bu prosedürü yapmamasını istediklerini dile getiren Yıldız, "Bize mesajla ölüm tehditleri, küfür ve hakaret etti. Sevim A. ile davalı olduk. Nihat Doğan'a da beni öldürtmek istemiş. Suç duyurusunda bulunduğumuzda Nihat Doğan da şahit olarak ifade verdi. Bana 'Beyaz renk arabaya binerken 9 milimetre mermiyi yiyeceksin, bugün kan akacak, 7 yaşındaki oğlundan başlayıp, 70 yaşına kadar ailende erkek bırakmayacağım' bünyesinde mesajlar atıyor. İş yapamaz duruma geldik, tüm huzur ve sükunumuzu bozdu. Ailemle gittiğim benzin istasyonunda bile takip etmişler. Mesajlarında 'Benzin istasyonunda gördüm seni, dua et arabada çocuğun vardı. Yoksa seni öldürecektim' diye mesaj gönderdi. Anlıyoruz ki bu şahıs bizi takıntı durumuna getirmiş ve takip ediyor. Beni ve ailemi öldürmek amacıyla devamlı fırsat kolluyorlar. Zaten sosyal medya hesaplarından da açık açık ismimi kullanarak 'Seni bitireceğim Alkan Yıldız' şeklinde paylaşımlarda bulunuyor. Şüphelilerin en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum" dedi.

baf98d017eb7d591fe58c4016bedd6b8

Sevim A., ile ilgili iddiaları reddederek, kendisinin tehdit edildiğini küfür ve hakaretlere maruz kaldığını ifade etti.
 

AdminAdmin