DÜNYA
Giriş Tarihi : 18-12-2022 23:13

Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 18 Aralık Piyasa aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para hususlarında burcunuzu neler bekliyor?

18 Kasım Piyasa yani ayın on sekizinci günü amacıyla günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani bütün burçların yorumları ve bugüne amacıyla sizlere özel tavsiyelerini hazırladık. Peki neler yaşanacak?
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları amacıyla bugün nasıl geçecek? İşte 18 Aralık Piyasa günlük burç yorumları...
Günlük burç yorumları: 18 Aralık Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

KOÇ
Sevgili Koç burçları, bugün problemleri çözüme ulaştırmak yerine onlardna kaçma eğilimi içersindesiniz. Problemlerle ve onları yaşadığınız insanlarla yüzleşmekten korkuyorsunuz. Aile üyeleriniz veya partnerinizle yaşayacağınız bir mesele bütün gün aklınızı meşgul edecek. Bu bozukluğun tesirlerini azaltmak amacıyla kesinlikle tesirleşim yolunu seçin.

BOĞA
Sevgili Boğa burçları, bugün biraz kendinizi yorgun ve halsiz farkedebilirsiniz. Bu sebepten kendinizle başbaşya kalarak yaşamınızı dşayetlendirmek amacıyla yakaladığınız fırsatı kullanmayı unutmamalısınız. Bugün canınızı sıkan bazı haberler temin edebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutarak halleri yetişkinlukla karşılamaya çalışın.
İKİZLER
Sevgili İkizler burçları, bugün düşüncekerinizi diğerlerina aktarabilme hususu ile ilgili her vakittende daha kabiliyetli bulunduğunuz bir gün. Bu sebepten tesirleşim kabiliyetlerinizi sonuna kadar kullanın. Sevdiklerinizle vakit geçirmek amacıyla harika bir vakit. Bugünü tamamiyle onlara ayırın ve hep eş güdümlü sevdiğiniz tesirnlikleri yapın.

YENGEÇ
Sevgili Yengeç burçları, bugün hiç bmafsaladiğiniz bir anda hiç bmafsaladiğiniz bir sebepten kaynaklı istemsizce kendinizi gergin farkedebilirsiniz. Son birkaç günün yorgunluğunun omuzlarınıza bindiğini hissedeceksiniz. Bugün kendinize vakit ayırarak biraz dinlenmek amacıyla fırsat yaratın.
ASLAN
Sevgili Aslan burçları bugün özgürlüğünüzü zorlayan problemler ile mücadele etmek mecburiyetinde ktemin edebilirsiniz. Kendinizi ifade edemediğinizi hissettiğinizde bir çıkmaza girebilirsiniz. Derin bir soluk alarak kendi emniyetilir bölgenize dönmeye çalışın. Sosyallikten uzak bir gün geçirmek size iyi hissettirebilir.

BAŞAK
Sevgili Başak burçları bugün her vaktinden daha sevinçli ve mutlu bir biçimde güne başlıyorsunuz. Bugün sosyalleşmek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek amacıyla harika bir gün. Uzun vakittir görüşmediğiniz bir şahıstan ileriki olan haberle eş güdümlü gününüzün tekrar biçimleneceğini fark edeceksiniz. Bugün devrimlere gebe!

TERAZİ
Sevgili Terazi burçları,bugün 24 saatin size yetmediği hissettiğiniz bir gün olacak. Oradan o bölgeye koşturarak geçireceğiniz saatlerin yorgunluğunu akşam yatağa yattığınızda hissedeceksiniz. Öğleden sonra bedeninin pillerinin tekrar şarj edilmesi amacıyla kendinize kesinlikle özel bir vakit ayırın.

AKREP
Sevgili Akrep burçları, bugün işlemişten gelen bazı problemler ile uğraşmak mecburiyetinde kalacağınız bir gün olacak. Genellikle partnerinizle ilgili olarak daha eskiden yaşadığınız bir problemle tekrar mücadele etmek mecburiyetinde ktemin edebilirsiniz. Bu hal gün süresince gergin hissetmenize yol açabilir. Nu kez problemleri halının altına süpürmeden evvelce çözüm ürettiğinize emin olun.

YAY
Sevgili Yay burçları, bugün tamamiyle faaliyetlerinize hislerinizın yön verilen bir gün olacak. Zaman vakit kendinizi biraz karamsar ve kaygılı farkedebilirsiniz. Fakat bu hislerın geçici bulunduğunun farkına varın. Bugün radikal kararlar almadan evvelce kesinlikle sakin bir başla düşünmeye çalışın.

OĞLAK
Sevgili Oğlak burçları, bugün yaşamın geriliminden ve zorluklarından uzaklaşarak kendi amacıylaize yöneldiğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlardan uzaklaşmak bilhassa geleceğe dair atacağınız ismimlara dair düşünme hususu ile ilgili sizi motive edecek. İç sesinize kulak sunarak kesinlikle arzularınızi dşayetlendirin.

KOVA
Sevgili Kova burçları, bugün hafta sonu bulunduğu durumda iş ve kariyer manasında karşılaştığınız fırsatla eş güdümlü büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Kesin bir karar vermeden evvelce kesinlikle sahip olunan halinizu ve size yayılan şartları karşılaştırın. Aksi durumda uzun vadede pişmanlık duyabilirsiniz.

BALIK
Sevgili Balık burçları, bugün kendinize daha yakından bakacağınız ve gittiğiniz yolu belirleyeceğiniz bir gün olacak. Biraz kendinizi ve etrafınızdeki şahıslar ile hadiseleri analiz etmek isteyeceksiniz. Özeleştiri hususu ile ilgili abartıya kaçmamaya ve merhametsız olmamaya özen gösterin. 

Kaynak. mynet.com

 

AdminAdmin