GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2022 11:19   Güncelleme : 09-11-2022 11:26

Gönül Dağı dizisi 75. bölüm fragmanı yayınlandı! Gönül Dağı'nın son bölümünde neler yaşandı?

Gönül Dağı dizisi 75. bölüm fragmanı yayınlandı! Gönül Dağı'nın son bölümünde neler yaşandı?

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti dizinin sıkı takipçilerini şaşırtacak. 3 sezondur TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı, cumartesi akşamları seyircisiyle buluşuyor. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Gönül Tepesi'nin son bölümünde neler yaşandı? Elif, Kenan'dan ayrılacak mı? İşte Gönül Dağı'ndan bir parça ve merak edilen bir... Gönül Dağı; Aile, drama ve romantik bir Türk dizisidir. Yazar Mustafa Çiftç'in bozkır öykülerinden esinlenen Gönül dağ dizisinin oyuncuları Berk Atan, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında Elif'in Kenan'dan ayrılıp Sinan'a gittiği fark edildi.

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Gönül Dağı dizisi  oyuncuları - Televizyon Haberleri

GÖNÜL DAĞI 75. BÖLÜMDE NE OLUYOR? Elif ve Kenan'ın dua günü geldi. Kenan ve ailesi namaza hazırlanırken Elif'in tarafında işler karışır. Serdar'ın mektubu Elif'i bir karar vermeye zorlar. Kasabaya dönen Serdar'la mı gidecek, yoksa Kenan'la mı kalacak? Asuman ayrılığını Münir'den saklamak ister ama Ramazan buna karşı çıkar ve Münir'e tüm gerçeği anlatır. Münir ayrılığı öğrendiğinde ne yapacak? Erkan, Ramazan'ın da yardımıyla Şirin'e bir aşk mektubu yazar. Ancak Şirin'in ailesi bu mektubu öğrenince iki aile karşı karşıya gelir. Bu durumda Sefer ve Zahide ne yapacak?

 

GÖNÜL DAĞ SON BÖLÜM ÖZETİ Gönül Dağı dizisi 7 . bölüm. Gösteride şunlar yaşandı: Veysel'in cezaevinden çıkması yüzleri güldürdü ve Gedell'de hayat normale döndü. Ancak Veysel, Mihriban'a güvenerek cezaevinden çıktı. Veysel bu özgüvenle ne yapacak? Öte yandan Yaşar ve Meryem'in düğünü zamanı gelmiştir. Bunu gören Rıfat, Mihriban'la evlenmeden evlenmenin zorluğunu hissetmeye başlar ve ona güzel bir düğün düzenlemeye karar verir. Ancak, bunu yapacak maddi imkanları yoktur. O sırada amcasının oğulları yardımına koşar. Rifat ve Mihriban'ın evliliği nasıldır? Asumani'nin temyiz başvurusu reddedildi. Kısa sürede yeni bir iş bulması gerekiyor. Asuman ve Ramazan bu durumda ne yapacak?

AdminAdmin