DÜNYA
Giriş Tarihi : 01-12-2023 16:23

Galatasaray'da Altay Bayındır sesleri! Muslera'dan eldivenleri almaya geliyor

Galatasaray'da Altay Bayındır sesleri! Muslera'dan eldivenleri almaya geliyor

Manchester United forması giyen Fenerbahçe'nin eski kaptanı Altay Bayındır, Galatasaray'ın gündeminde. Sarı-kırmızılılar, Muslera'nın ayrılma şansına karşı milli eldiveni listeye aldı. Ara aktarım döneminde ilk temasın kurulacağı Altay, yeni sezonun başında Galatasaray'a imza atabilir. Genç kaleci daha evvelce yaptığı açıklamada, "Ben profesyonel oyuncuyum. Her olaya profesyonel yaklaşırım." diyerek Galatasaray'da oynayabileceğinin sinyalini vermişti.
Fenerbahçe'den sezon başında Manchester United'a aktarım olan Altay Bayındır amacıyla Galatasaray devrede. Sarı-kırmızılılar, yavaş yavaş kariyerinin sonuna gelen Muslera'nın yerine milli eldiveni düşünüyor.

İLK TEKLİF ARA TRANSFER DÖNEMİNDE
Galatasaray'ın Altay Bayındır amacıyla Manchester United'ın kapısını ara aktarım döneminde çalması bekleniyor. Sarı-kırmızılılar, burada dikkatini söylerken sezon sonu ise aktarımı bitirmeyi planlıyor.

"BİZLER PROFESYONEL OYUNCULARIZ"
Altay Bayındır, Manchester United'a imza atar atmaz Türkiye'den diğer bir grupta oynama şansına açık kapı bırakmıştı. Bayındır yaptığı açıklamada, "Ben profesyonel oyuncuyum. Her olaya profesyonel yaklaşırım. Fenerbahçe'nin yeri bende bamdiğer ama sonuç olarak bizler profesyonel oyuncularız, hayatımıza o şekilde bakmamız gerekiyor." demişti.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

AdminAdmin