FUTBOL
Giriş Tarihi : 01-12-2023 16:14

Fenerbahçe'nin yıldızı Tadic, 6 gollü kabus akşamını tek cümleyle söyledi

Fenerbahçe'nin yıldızı Tadic, 6 gollü kabus akşamını tek cümleyle söyledi

Fenerbahçe'nin Nordsjaelland'a 6-1 gibi tarihi skorla yenik bulunduğu karşılaşmanın ardındannda sarı-lacivertlilerin yıldızı Tadic bildirimde bulundu. Oldukça üzgün olan Sırp futbolcu, "Utanç dolu bir akşamdı!" dedi.
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Fenerbahçe, deplasmanda Nordsjaelland'a 6-1 yenik olurken karşılaşma ardından sarı-lacivertlilerin kaptanı Dusan Tadic yaşananları "Utanç" olarak değerlendirdi.

"PLANIMIZIN TAMAMEN TERSİNE İŞLER YAPTIK"
Tadic yaptığı bildirimde, "Utanç dolu bir akşamdı! Gerçekten çok üzüntülüyüz. Fenerbahçe amacıyla bu kadar değişik bir yenilgi olası olmamalıydı. Özür diliyoruz. Buraya gelen taraftarlarımız bu tür bir neticesi hak etmedi. Yapmamız gereken şeyleri yapamadık. Rakibe çok çok izin verdik. Planımız bu değildi, agresif olmaktı. Planımızın tamamiyle tersine işler yaptık. Zihnen ve duruş olarak dilediğiniz oyunu meydana koyamazsanız bu tür bir netice meydana çıkar." dedi.

"TRNAVA MAÇINDA EN İYİSİNİ ORTAYA KOYMAK İSTEYECEĞİZ"
Sırp futbolcu ayrıca, "Pazartesi günü oynayacağımız maça odaklanacağız. Gruptan çıkabilmek adına elimizden gelenin en iyisini meydana koyacağız. Trnava maçında en iyisini meydana koymak isteyeceğiz. Ardından neler olacağını göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

AdminAdmin