FUTBOL
Giriş Tarihi : 01-12-2023 16:19

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın oğlu tarihi hezimetin önüne geçti

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın oğlu tarihi hezimetin önüne geçti

Fenerbahçe'nin 6-1 yenildiği Nordsjaelland karşılaşmasının sonrasında teknik direktör İsmail Kartal'ın yardımcılığını oğlu Emre Kartal'ın yapmasına reaksiyon gösterildi. Bazı taraftarların yeni fark ettiği hadise büyük ses getirirken Emre Kartal'ın babası ile eş güdümlü çalışmasını sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'un istediği anlara ait video tekrar gündem oldu.
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Fenerbahçe, deplasmanda Nordsjaelland'a 6-1 yenilirken, teknik direktör İsmail Kartal'ın yardımcı antrenörlüğünü oğlu Emre Kartal'ın yapması büyük reaksiyon çekti.

İSMAİL KARTAL'IN OĞLUNU YANINA ALMASI TEPKİ ÇEKTİ
Fenerbahçe taraftarları karşılaşmanın sonrasında teknik ekibi yetersiz bulurken, Emre Kartal'a ayrı parantez açtı. İsmail Kartal'ın kendi oğlunu yardımcı antrenör olarak yanına alması reaksiyon çekti. Fakat Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, daha evvelce yaptığı bir bildirimde bunun sinyalini vermişti.

"SAMANDIRA'DA ÇALIŞIYOR ARTIK"
Ali Koç, temmuz ayında yaptığı bildirimde, ""Küçük bir Kartal daha geliyor, şimdi diyecekler "Nerden geliyor bu?" Bu kardeşimle Samandıra'da rastlaştık, konuştuk, dertleştik. Analizler yapıyordu babasıyla beraber, "Ya dedim sen niye bizde staj yapmıyorsun?" Hocam da kabul etti, o arkadaşımız da Samandıra'da çalışıyor artık. Küçük bir Kartal daha geliyor" ifadelerini kullanmıştı.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

AdminAdmin