SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-12-2022 22:46

En ekonomik temizlik yöntemi

En ekonomik temizlik yöntemi

Temizlik malzemelerine gelen zamlar her geçen gün artıyor. Daha sıhhatli ve bakımlı olmak amacıyla temiz bir evde hayat sürdürmek koşulken her alanda değişik temizlik malzemesi kullanmak bütçeyi zorlayabiliyor. Fakat TikTok hesabında ekonomik temizlik hilesini paylaşan bir kullanıcı tek malzemeyle bütün evi temizleyebileceğinizi duyurdu.,,


Evinizin çok kısa vakit amacıylade pislenmesinden rahatsız oluyorsanız hatalı temizlik malzemelerini kullanıyor olabilirsiniz. Arada sırada fazlaca paralar bilgilerek alınan temizlik malzemeleri evin çok daha süratli tozlanmasına namacıyla olabiliyor. Ekonomik ancak tesirli temizlik mamülleri arayanların yardımına en eski temizlik malzemesi koşuyor. Beyaz sabun hem son derece ideal fiyatlı hatta evinizi pırıl pırıl yapıyor. Fakat beyaz sabunu kullanma tekniğiniz de evin hijyenikliğinde ehemmiyet taşıyor.
 

,

TikTok hesabından kolay çözümler paylaşan bir sosyal medya kullanıcısı bütün evinin hijyenikliğini tek bir beyaz sabun kalıbıyla yaptığın duyurdu.

Ekran görüntüsü 2022-12-21 152649

Ocak Ayıta tespit edilen 4 litre sıcak suyun içerisine bir kalıp rendelediği beyaz sabunu eklediğini gösteren kullanıcı bu beyaz sabun ve su karışımını üzeri köpük köpük imkan kadar karıştırdığını duyurdu.

Ekran görüntüsü 2022-12-21 152704

Sıcak karışımın içerisine 1 yemek kaşığı karbonat ekledikten sonra karıştırmaya devam etti. Bu karışımla evdeki her yeri temizleyebileceğini bildiren kullanıcı yerler, fayanslar ve kapılarda tesirli neticeler alınabileceğini duyurdu. Hem de tencere ve tavaların gerisindeki kararmaları da alarak mutfak mamüllerini ışıl ışıl gerçekletireceğini paylaştı.

Ekran görüntüsü 2022-12-21 152716

İyice homojen duruma gelen karışımı kavanoza dökerek kullanıma hazır duruma getirdi.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin