MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-12-2022 22:33

dizinin fişini çekti

dizinin fişini çekti

ATV’de ekranlara gelen ve oyuncuları arasında Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Jessica May, Murat Han gibi isimlerin bulunduğu Yalnız Kurt dizisi her hafta cuma akşamları ekrana geliyor. Dizinin sevenlerini üzen haber geldi.

Yalnız Kurt dizisi her hafta cuma akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Ünlü isimlerin oyuncuları arasında bulunduğu Yalnız Kurt’un bu akşam 31. seksiyonü yayınlanacak. Oyuncu kadrosunda Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Jessica May’in bulunduğu endeksin final tarihi belli oldu.

final
 

yalnız-kurt

SON 2 BÖLÜM
Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, endeksin yapım şirketi Sinegraf ekibine gliderdiği veda makalesında, “Üzülerek belirtmeliyiz ki, sizlerle eş güdümlü çıkmış bulunduğumuz Yalnız Kurt öykümizin sonuna geldik. 30 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak 32. seksiyon itibariyle projemizi sonlandırma kararı aldık.

yalnız-kurt-hususu

Bu proseste emekleriniz işbirliğinize özverili çalışmalarınız amacıyla sizlere çok teşekkür ederiz. Yeni anlatacağımız öykülerde sizlerle tekrar icatmak üzere…” ifadelerine yer verildi.

yalnız-kurt

Yalnız Kurt dizisinde yaşamını "Kurdoğlu" namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanan Altay’ın öyküsü anlatılmaktadır. Efsanelerden 1950'lerin Türkiye'sine ve oradan da şu zamana kadar ulaşan bu yolculuğunda Altay'a, ormanda bir kulübede tek başına yaşam sürdüren "yaşlı", Davut Bahadır yol işaret ediyor.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin