MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-03-2023 16:35

Celal Şengör'ün Carl Sagan sözleri olay oldu!

Celal Şengör'ün Carl Sagan sözleri olay oldu!

Fatih Altaylı'nın tanıttığı Teke Tek Bilim programında enteresan anlar yaşandı. Programa katılan Prof. Dr. Celal Şengör'ün Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan ile ilgili konuşurken kullandığı ifade sosyal medyada gündem oldu. Şengör, "Sen şimdi Carl Sagan'ı s....et" deyince stüdyoda kahkahalar havada uçtu, Altaylı ise reklam arasına gitti.

Celal Şengör'ün Carl Sagan sözleri hadise oldu! Fatih Altaylı yayını kesti reklam arasına gitti
HaberTürk TV'de Fatih Altaylı ile Teke Tek Bilim programına, tarihçi Emrah Safa Gürkan, evrimsel biyolog ve Evrim Ağacı kurucusu Çağrı Mert Bakırcı ve yer bilimci Prof. Dr. Celal Şengör misafir oldu. Canlı yayında misafirlar bilimin önemini konuştu.

carl

"SEN ŞİMDİ CARL SAGAN'I S......"
Emrah Safa Gürkan, dünyaca ünlü Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan amacıyla "Carl Sagan'ın isminden diğer bir şey bilmiyorum." dedi. Yayında Sagan'ı da eleştiren Celal Şengör ise Gürkan'a dönerek "Sen şimdi Carl Sagan'ı s....et. Sen tarihçisin" dedi. Şengör'ün canlı yayındaki bu sözleri ise tarihçi Gürkan'ı kahkaha krizine soktu.

celel2

YAYIN ARASINA GİTTİ
Program moderatörü Fatih Altaylı ise bu sözlerden sonra reklam arasına gitti. Şengör'ün o sözleri sosyal medyada da gündem oldu.
 

AdminAdmin