MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-04-2023 17:18

Buket Aydın'ın saatinin fiyatı sosyal medyanın diline düştü!

Buket Aydın'ın saatinin fiyatı sosyal medyanın diline düştü!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla eleştiri hususu olan spiker Buket Aydın gene gündemde. Kolundaki saatin uçuk fiyatıyla gündeme gelen Buket Aydın sosyal medyanın diline düştü. Eski AK Partili vekil Feyzi İşbaşaran da mevzuya dair sessiz kalmadı.

Buket Aydın'ın saatinin fiyatı sosyal medyanın diline düştü! Şoke eden fiyat
Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla uzun vakit gündemde kalan spiker Buket Aydın son dönemde özel yaşamı kadar yorumlarıyla da gündemde. Son olarak "Erdoğan'a düşmanlık yapacaksınız diye gözünüze perde inmiş. Erdoğan gitsin de gerek görülürse HDP gelsin, gerek görülürse özerklik verelim, FETÖ'cüler gelsin..." yorumuyla sosyal medyada adından söz ettiren Aydın'ın kolundaki saat gündemde...

dd

Ünlü bir markanın 130 bin dolar, vergiler hariç 2 milyon 500 bin lira bulunduğu meydana çıkan saatini takan Buket Aydın'a sosyal medyada yorum yağdı.

Ekran Alıntısı

Sütyensiz tipi takipçilerini ikiye böldü
Sütyensiz tipi takipçilerini ikiye böldü
SAATİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI
Eski AK Partili vekil Feyzi İşbaşaran da mevzuya dair sessiz kalmadı. İşbaşaran paylaşımında "Bir haber sunucusu, en düşük 20 bin TL alıyor,100 bin TL alan da var. Ortalaması 40 bin TL. Buket Aydın’ın kolundaki saat 2 milyon 500 bin TL. Yani hiç yemese içmese bu tür bir saati 5 senede alabilir. Görünen bu saat, diğer neler var bilmiyoruz. Şimdi bu…" yorumuyla ilgi çekti.
 

AdminAdmin