MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-03-2023 16:22

"Bir yıldan önce yürüyemez" denmişti!

Sergen Deveci, turne dönüşü oyuncu arkadaşlarını da taşıyan minibüsün TIR'a çarpması neticesi ağır yaralanmıştı. Felç kalma riski bulunduğu ve 1 yıldan evvelce ayağa kalkamayacağı söylenen genç oyuncu, yoğun fizik tedavinin sonrasında, hastaneden 44 gün sonra yürüyerek çıkmıştı. Sergen Deveci, sıhhat problemlerinin sonrasında sahnelere geri dönmeye karar verdi. Ünlü oyuncuya mutluluk mesajları yağdı.

"Bir yıldan evvelce yürüyemez" denmişti! Ekibiyle kaza yaşamış Sergen Deveci sahalara geri dönüyor!
20 Kasım 2022 tarihinde son oyunlarını sahneledikten sonra Samsun'a gitmek üzere yola çıkan "Baş Belası" isimli tiyatro ekibinin içersinde varbulunduğu minibüs, Merzifon'un Çaybaşı köyü mevkisinde bir TIR ile çarpışmıştı. Fizik tedavi vakitcini beklenilen vakitden daha süratli atlatan oyuncu, 129 gün sonra 29 Mart'ta sahneye geri dönüyor.

kapak_101332

HAYATININ İKİNCİ DÖNEMİ
Doktorların kazada ağır yaralı olarak kurtulan Sergen Deveci'nin bir yıldan evvelce ayağa kalkamayacağını söylemesine karşın ünlü oyuncu süratle iyileşti. Sergen Deveci, aşağı yukarı iki ay sonra ilk adımlarını attı. Kazada boynunda ve omurgasında kırıklar oluştuğu amacıyla acil ameliyata alınan Sergen Deveci, kısa vakit evvelce hastaneden taburcu olmuştu.

ezgif.com-webp-to-jpg - 2023-03-21T144255.172

Deveci'nin bu kadar kısa vakitde toparlamasını hekimler 'mucize' olarak yorumlamıştı.

SAHNELERE GERİ DÖNÜYOR
Yaşadıklarını "Gerçekten bir bebek gibi tekrar doğmak gibi ama bu biraz daha sancılı ve uzun bir vakitç. Bir gün, 'yürüyebileceğim' diye ağlayacağım, aklıma gelmezdi. Hayata tekrar 1.82'den bakmak, o an aslında insanın gözleri doluyor" sözleriyle ifade eden ünlü komedyen, zorlu vakitçlerin sonrasında sahnelere geri dönmeye hazırlanıyor.

ezgif.com-webp-to-jpg - 2023-03-21T144853.073

Sergen Deveci 29 Mart'ta, meslek hayatına başladığı BKM Mutfak Açık Mikrofon’da sahneye çıkarak stand – up yapacak.
 

AdminAdmin