FUTBOL
Giriş Tarihi : 19-11-2022 12:21

Beşiktaş'ın eski yıldızı Vincent Aboubakar

Beşiktaş'ın eski yıldızı Vincent Aboubakar

Süper Lig'de dönem arasına kısa bir vakit kala aktarım çalışmalarını hızlandıran kulüpler, verdiği arada kadrosunu güçlendirerek şampiyonluk yarışında kalmak mutlu sona ulaşmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Birçok yıldızın ismi Süper Lig ile anılmaya başlanırken, bu kez gündemde son derece yakından tanınmış bir isim var. İşte detaylar...


Süper Lig'de dönem arası yaklaşırken aktarım çalışmalarını hızlandıran kulüpler şampiyonluk yarışında kıyasıya mücadele ediyor. Türkiye amacıyla çoğu isim yazılıp çizilmeye devam ederken, Goal.com Süper Lig amacıyla son derece konuşulacak bir iddiayı meydana attı.

Buna göre daha evvelce Türkiye'de 2017 ve 2021 senelerinde Beşiktaş forması giyen ve oynadığı her dönemde taraftarın sevgilisi olan Vincent Aboubakar, . 631acfb3ae298b88541ea871

GOMEZ MEMNUN ETMEDİ!
631acfb3ae298b88541ea871

Sezon başında Fenerbahçe'nin elinden kapılan Maxi Gomez, Trabzonspor camiasını memnun etmezken, Ocak ayında Al-Nasr'dan ayrılması beklenilen Vincent Aboubakar'ın, Gomez yerine aktarım edilmesi gündemde. Kamerunlu golcüyle aynı vakitte Adana Demirspor'da ilgileniyor. Maxi Gomez'e İspanya'dan teklifler bulunduğu ve Uruguaylı golcünün İspanya'ya geri döneceği belirtildi.

O GİDİYOR O GELİYOR
bfce8346cc3044d2bc12738f0c2d413f

Goal.com Suudi Arabistan’dan Tamer Ebou Sido, “Yaklaşan kış aktarım sektöründe Vincent Aboubakar'ın Al-Nasr'dan ayrılacağına dair kuvvetli konuşmalar var. Yerine ileriki forvet oyuncusuyla alakalı isimlerde netleşmeye başladı” iddiasını meydana attı.

Aboubakar’ın Türkiye’ye dönme hazırlığı yaptığı Adana Demirspor ile son şampiyon Trabzonspor’un Kamerunlu golcü ile ilgilendiği belirtildi. Aboubakar’ın İstanbul takımlarından beklediği öneriyi alamadığı amacıyla bu iki öneriyi değerlendirdiği iddia edildi.
Kaynak. mynet.com

 

 

 

AdminAdmin