TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 29-10-2022 16:30

Bazı iPhone'larda Wi-Fi sorunu yaşanıyor!

Bazı iPhone'larda Wi-Fi sorunu yaşanıyor!

Bazı iPhone kullanıcıları Wi-Fi bozukluğu yaşadığını dile getiriyor. Kullanıcıların Reddit, Twitter ve Apple destek forumlarında paylaştıkları raporlara göre birtakım iPhone'larda Wi-Fi bağlantısı kesiliyor. Bunun gerisinde ise geçen zamanlarda yayınlanan iOS 16.1 güncellemesinin bulunduğu öne sürülüyor.
 Wifi

Apple, iOS 16.1 güncellemesini geçen zamanlarda yayınladı ve Bu sayede iOS 16'nın ilk büyük güncellemesi dağıtıldı. iOS 16.1 güncellemesi ile pil göstergesi bundan sonra yüzde azaldığında boşalan hareketli bir simgeye sahip oldu. Ancak daha çoğu yenilik getiren güncelleme, bu kez kullanıcı şikayetleriyle gündeme geldi. Bu şikayetler, Wi-Fi bağlantısı ile ilgili oldu.

iPHONE'LARDA Wİ-Fİ SORUNU
Reddit, Twitter ve Apple Destek forumlarındaki raporlara göre, iPhone'larını iOS 16.1'e güncelleyen kullanıcılar, güncellemeden sonra iPhone'larının derli toplu Aralıklarla ve birtakım durumlarda herhangi Wi-Fi bağlantısının kesildiğini bildiriyor.

Wifi

Kullanıcılar, paylaşımlarına göre ortamlarında herhangi bir farklılık olmamasına rağmen, iPhone'larının gün süresince periyodik olarak ve birtakım durumlarda de herhangi bağlantılarının kesildiğini söylüyorlar. Bazı kullanıcıların iPhone'larındaki bütün ağ ayarlarını sıfırlamayı denediği, fakat bunun etkili olmadığı belirtiliyor.
Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin