MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-11-2022 21:53

Aslı Enver'in rolü Demet Özdemir'e

Aslı Enver'in rolü Demet Özdemir'e

Aslı Enver'in bebek beklediğinin meydana çıkması üstüne yeni dizisi Benim Adım Farah'taki rolü amacıyla yeni oyuncu arayışı başlamıştı. Aslı Enver Arayış’ın sonrasında FOX amacıyla “Benim Adım Farah” dizisine hazırlanıyordu. Ani evliliği ile gündem olan başarılı oyuncu, bebek beklediğini açıklayarak diziden ayrıldı. Enver yerine diziye Demet Özdemir katıldı. 
Aslı Enver'in rolü Demet Özdemir'e! Müjdeli haberi alınca ayılmıştı

Aslı Enver'in bebek beklediğinin meydana çıkması üstüne yeni dizisi Benim Adım Farah'taki rolü amacıyla yeni oyuncu arayışı başlamıştı.

ADVERTISING

Aslı Enver Arayış’ın sonrasında FOX amacıyla “Benim Adım Farah” dizisine hazırlanıyordu. Ta ki çok güzel bir haber alana kadar… Bebek beklediği meydana çıkan oyuncu diziden ayrıldı. Bu ilerleme üstüne dizi amacıyla çok bomba bir isme öneri gitti. Romantik gülünç dizilerindeki başarılı olmasını “Doğduğun Ev Kaderindir”le dram dizilerinde de gösteren Demet Özdemir’e “Benim Adım Farah” dizisinin başrolü öneri edildi. Özdemir’in hikayeyi çok sevdiği öğrenildi.

Birsen Altundaş'ın haberine göre; Recai Karagöz’ün yöneteceği dizide şayet Demet Özdemir oynamayı kabul ederse oğlu balon hastası olan ve mafyayla işbirliği gerçekleştirmek mecburiyetinde kalan bir anneye yaşam verecek.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin