GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 13:04

Antalya'da korkunç olay!

Antalya'da korkunç olay!

Antalya'nın Manavgat eyaletinde polis doğrultusundan 3 gündür kayıp olarak aranan Aynur Çiçek (35), bir süredir görüşmediği belirti edilen erkek dostu Ş.Ç.'nin evinde ölü bulundu. Ş.Ç. ve dairenin sahibi, polis doğrultusundan gözaltına alındı.
Antalya'da korkunç olay! 3 gündür kayıptı, erkek arkadaşının evinde ölü bulundu

Manavgat'ta 31 Ekim günü kaybolan 3 çocuk annesi Aynur Çiçek'in yakınları, kayıp başvurusunda bulunuldu. Yapılan incelemede Aynur Çiçek'in, ortadan kalktığı gün, bir süredir görüşmediği belirti edilen erkek dostu Ş.Ç. ile eş güdümlü bulunduğu belirleme edildi.

Dün saat 14.30 sıralarında Ş.Ç.'nin Emek Mahallesi'ndeki evine giden yakınları ile polis ekipleri, zemin katta belirleme edilen dairenin penceresinden baktıklarında bir bayanın yerde hareket etmeyen yattığını gördü. Adrese sıhhat ekipleri çağırıldı. Kapısı çilingire açtırılarak girilen evde, Aynur Çiçek’in yaşamını yitirdiği belirleme edildi.

Aynur Çiçek'in cesedi oluşturulan araştırmanın sonrasında Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis ekipleri dairenin sahibi ve Ş.Ç.'yi gözaltına aldı.

Olayla alakalı tahkîkat başlatıldı.  Kaynak. mynet.om

AdminAdmin