YEREL
Giriş Tarihi : 25-03-2023 11:13

Anlattıkları sosyal medyada gündem yarattı!

Anlattıkları sosyal medyada gündem yarattı!

Hekimlerın ‘Mucize Adam’ olarak adlandırdığı 55 yaşındaki Kevin Hill, kalp kapakçığı ameliyatı esnasında geçirdiği komplikasyonlar nedeniyle birkaç dakika süresince öldü. Hekimler doğrultusundan mucizevi bir şekilde yaşam döndürülmeden evvelce ölen bir adam “öbür dünyadaki” olağanüstü deneyimden söz etti. Anlattıkları kısa sürede gündem yaratmayı başardı.Anlattıkları sosyal medyada gündem yarattı! “Öldüm ve yaşama geri döndüm. O beyaz ışık...”
Kalp ameliyatı esnasında birkaç dakikalığına kalbi duran ve yaşamın ötesinde bir tecrübesi hissettiğini dile getiren 55 yaşındaki Kevin Hill, West News Service’e yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirdi. “Ruhlar alemi” olarak tanımladığı bir dünyaya gittiğini dile getiren adam yaşadığı tecrübesi huzurlu olarak tanımladı.

“ÖLME ZAMANIMIN GELMEDİĞİNİ BİLİYORDUM”
2

Kalp kapakçığı ameliyatı esnasında birtakım komplikasyonların yaşanmasından sonra kalbi duran Kevin o anları, “Vücuduma yukarıdan bakmıyordum ama ruhum bedenimden ayrıydı. Ruhlar dünyasında gibiydim. Neler olup bittiğinin bilincindeydim ama çok huzurluydum. Sonra uyudum ve uyandığımda kanama durmuştu. Ölme zamanımın gelmediğini biliyordum. Öldüm ve yaşama geri döndüm. O beyaz ışık beni bulmadı. Ama genel olarak huzur içindeydim” dedi.

4
 

AdminAdmin