MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2023 11:12

Altılı Masa'yı eleştiren spiker Buket Aydın patladı!

Altılı Masa'yı eleştiren spiker Buket Aydın patladı!

Sosyal medya paylaşımları ve Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla bir vakit adından söz ettiren Buket Aydın Altılı Masa’da belirsizlik olduğunu söylemişti. Buket Aydın'ın sözleri sosyal medyada reaksiyon çekince sunucu sosyal medyadan başkaldırı etti ve İzzet Çapa'ya da sert çıktı.

Altılı Masa'yı eleştiren spiker Buket Aydın patladı! İzzet Çapa'ya sert çıktı! "Herhangi bir tarafım yok"
Emir Sarıgül ile aşk yaşayıp aldatılmasıyla uzun vakit gündemde olan, estetikleriyle ve değişimiyle adaından söz ettiren spiker Buket Aydın Altılı Masa eleştirisiyle reaksiyon gördü. Buket Aydın, “CHP'nin Ayasofya'yı yine müzeye döndürmek istediğini biliyoruz. Altılı Masa'daki başka liderler, Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener siz buna ne diyeceksiniz?” ifadelerini kullandı.

Aydın ilaveten, “Mesela İstanbul Sözleşmesi, Meral Akşener yeniden geri getirileceğini ifade etti. Temel Karamollaoğlu ne yanıt verecek buna?” dedi. Eleştirileri büyük reaksiyon gören Aydın'a bir reaksiyon de İzzet Çapa'dan geldi.

Buket Aydın hem Çapa'nın eleştirilerine hem de sosyal medyadan gelen reaksiyonlara sert çıktı.

buk

"HERHANGİ BİR TARAFIM YOK"
"Aynı aklı muhaliflere verin onlar da iktidara sordukları soruları muhalefete sorsun ben ortada durmaya çalışıyorum rastgele bir tarafım yok" diyen Buket Aydın "Ben gevelemem açıktan söylerim sen bence çok iyi anladın" diyerek İzzet Çapa'ya gözdağı verdi.

Buket Aydın ilaveten hükümet sözcülüğü yapmadığını ifade etti ve ekledi: "Soru sormak yasak demek ki!..."
 

AdminAdmin