FUTBOL
Giriş Tarihi : 30-10-2022 11:56

Ali Koç'tan Altay Bayındır'a tepki gösteren taraftarlara sitem!

Ali Koç'tan Altay Bayındır'a tepki gösteren taraftarlara sitem!

Voleybolda Şampiyonlar Kupası'nda Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı 3-0 yenik ederek kupayı müzesine götürdü. Karşılaşma ardından açıklamalarda tespit edilen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Rennes maçında yaşanan Altay Bayındır'ın ıslıklanmasına büyük reaksiyon gösterdi. Jorge Jesus'un sözlerini anımsatan Ali Koç, taraftarların kendini düzeltmesi gerekliliğini söyledi.
Voleybolda 2022 Kadınlar Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nı VakıfBank'ı 3-0 yenen Fenerbahçe Opet kazandı. Maç sonucunda açıklamalarda tespit edilen Ali Koç, Rennes maçında yaşanan olaylara açıklık getirdi 

"İNŞALLAH DEVAMI GELİR"

ALİ KOÇ'TAN TARAFTARA MESAJ
"İNŞALLAH DEVAMI GELİR"
"İNŞALLAH DEVAMI GELİR"
"Önümüzdeki günlerin, ayların habercisi diyelim. Dün de müthiş bir zafer EuroLeague'de. 5'te 5. İnşallah devamı gelir. Büyük bahsetmek amacıyla çok erken. Biz esasen çok büyük konuşan bir ekip değiliz. Ama bu camia her şeyin en iyisini hak ediyor"
"DAHA ÇOK ERKEN"
"DAHA ÇOK ERKEN"
"İnşallah biz de onları 100. yılımızda mutlu ederiz. 100. yılde bize yakışır diyoruz. Tabii herkes kendine yakıştırıyor." ifadelerini kullanan sarı-lacivertlilerin başkanı, "Tribünler Ali Koç Başkan, Fenerbahçe şampiyon diyor" şeklinde bir soru üzerine, "Onun amacıyla daha çok erken"
"KISMETSE DE OLUR"
"KISMETSE DE OLUR"
"Geçen sezon kaybedilen lig şampiyonluğunun hiçbir mazereti olamaz. Kötü bir anı olarak hafızalarımızda kaldı ama bu yıl farklı. Lideriz ama önder olmak şu an hiçbir şey demek değil. Önemli olan sezon sonucunda önder olmak. Çalışacağız, kısmetse de olur"
RENNES MAÇI AÇIKLAMASI
RENNES MAÇI AÇIKLAMASI
"Burada bitirmek istiyorduk. Çünkü çok güçlü takımlar geliyor Şampiyonlar Ligi'nden. Ama 3-0'dan 3-3'e gelmek, 3 puan etkileri yaptı. İnancımızı daha da arttırdı."
"İSYAN ETTİM! BİZ BÖYLE DEĞİLDİK"
"İSYAN ETTİM! BİZ BÖYLE DEĞİLDİK"
"Rennes maçında Altay'la ilgili yaşananlarda başkaldırı ettim. Biz bu tür değildik, Fenerbahçe taraftarı bu tür değildi. Belki yıllardır devam eden şampiyonluk özlemi bu tür yaptırıyor. Hocamız da soyunma odasında 'Ben bunu kabul edemem.' dedi"
Olacak iş değil. Geçen yıl ile siyah-beyaz ile fark var. Hayretler amacıyladeyim, çok üzüldüm. Hocamız gerekeni söyledi. Bazı arkadaşlar kendilerini silkelemeli. Alay ettiler resmen. Tribünlerde oto-kontrol olursa, hocamızın söylediklerinden sonra oto-kontrol olur."
"KISMETSE DE OLUR"

"İNŞALLAH BÖYLE BİR ŞEY BİR DAHA OLMAZ"

"Hoca buraya büyük Fenerbahçe amacıyla geldi, futbol ülkesi bulunduğu amacıyla geldi. Ben hayatımda bu tür bir şey görmedim dedi. İnşallah bu tür bir şey bir daha olmaz"  Kaynak .mynet.com 

AdminAdmin