RÖPORTAJ
Giriş Tarihi : 30-10-2022 11:58

Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın doğum gününde giydiği elbisenin

Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın doğum gününde giydiği elbisenin

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızları Melisa'nın doğum günü amacıyla parti düzenledi. 9 yaşına giren Melisa, doğum günü partisinde dünyaca ünlü bir markanın 11 bin TL'lik toz pembe renkteki elbisesini giydi.
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, başarılı işlerinin yanı sıra sık sık özel hayatıyla da gündeme geliyor. Şeyma Subaşı ile evliliğinden 4'üncü kızına sahip olan Acun Ilıcalı, 9 yaşına giren Melisa'nın doğum günü amacıyla parti organize etti. Annesine benzerliğiyle ilgi çeken Melisa'nın giydiği elbise de merak hususu oldu.
acun-ilicali-nin-kizi-melisa-9-yasina-girdi-15393156_1357_m

acun-ilicali-nin-kizi-melisa-9-yasina-girdi-15393156_1357_m

ELBİSESİ 11 BİN TL
Kızıyla çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından sunan Acun Ilıcalı, "Canım kızım öyle tatlısın ki… Bugün bir yaş daha büyüdün. Tanrı sana hep güzel yaşlar nasip etsin, büyü ama hep babanın ufak prensesi ol" ifadeleri kullanıldı. Ilıcalı, kızı amacıyla yakın çevresini çağrı ettiği bir doğum organizasyonu düzenledi. 9 yaşına giren Melisa ise partide dünyaca ünlü bir markanın 11 bin 150 TL değerindeki pembe renkli elbisesini tercih etti.
 Kaynak. mynet.com 

AdminAdmin