MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-04-2023 15:47

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Hatay'a gitti!

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Hatay'a gitti!

Kısa vakit evvelce hamile bulunduğu iddialarıyla gündeme gelen Ayça Çağla Altunkaya ve sevgilisi Acun Ilıcalı Hatay'a gitti. Acun Ilıcalı, Çağla Ayça Altunkaya ve karikatürist Varol Yaşaroğlu Katar-Türkiye Konteyner Kardeşlik Kenti'nde çocuklarla eş güdümlü film izledi.
Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Hatay'a gitti! "Daha güzel projelerimiz de var"
Acun Ilıcalı, sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ve karikatürist Varol Yaşaroğlu ile Hatay'da depremzede çocuklarla bir araya gelip, 'Kral Şakir: Mikrop Avcıları' animasyon filmini izledi.

Depremin ilk günlerinde de ayrı ayrı deprem bölgesine giden çift çocuklarla vakit geçirdi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş'ın da katıldığı etkinlikte Ilıcalı, çocukların arasına girdiği alanda fotoğraf taleplerini geri çevirmedi.

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Çağla Altunkaya'ya da ilgi büyüktü.

1

"4 KIZ BABASI OLARAK..."
'Çok mutluyuz. Varol ile eş güdümlü çok güzel bir organizasyon yapıyoruz. Açıkcası bundan sonra bu saatten sonra bizim yapmamız gereken buradaki kardeşlerimizi olası bulunduğu derecede mutlu etmek" diyen Ilıcalı konuşmasının devamında şunları söyledi:

Ünlü restorandaki biftek fiyatını açıkladı! 'Zenginler peşinizdeyim'
Ünlü restorandaki biftek fiyatını açıkladı! 'Zenginler peşinizdeyim'
"Daha güzel projelerimiz de var. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bugün onlara ufak bir sürpriz bir film sunumu yapacağız. Çok da mutlu görüyorum onları. Bu da beni çok mutlu ediyor. Çocuklara karşı aşırı bir düşkünlüğüm var. 4 kız babası olarak da burada olmak benim amacıyla çok büyük mutluluk. İnşallah onların geleceğini daha güzel daha ümitli ve mutlu şekle getirmek amacıyla milletçe uğraşıyoruz. Güzel şeyler yaşatacağız onlara.'

2

AdminAdmin