EKONOMİ
Giriş Tarihi : 04-12-2022 12:23

600'e yakın filmde rol alan

600'e yakın filmde rol alan

Son Kuşlar, Analar Ölmez, Çapkın Hırsız, Mavi Mavi ve daha nicesinde rol alan Şükriye Atav, özellikle Hulusi Kentmen, Tarık Akan, Halit Akçatepe ve Gülşen Bubikoğlu gibi isimlerle kamera karşısına geçtiği Ah Nerede filmiyle hafızalara kazındı. Canlandırdığı vefakar anne rolleriyle beğeni toplayan ünlü oyuncu, yıllar

Türk Sineması'nda neredeyse her filminde gördüğümüz, anne rolleriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Şükriye Atav, yıllar sonra oğullarıyla gündeme geldi.

yesilcam-in-cefakar-annesiydi-meger-2-oglu-da-15469103_9484_m

İKİ OĞLU DA ÜNLÜ ÇIKTI

Şükriye Atav'ın yeğeni Ayşin Atav da, tıpkı halası gibi profesyonel oyuncu ve dublaj sanatçısı. Ancak usta oyuncunun kendisi gibi oyuncu iki oğlu olduğunu biliyor muydunuz?

indir

YALÇIN BORATAP

Atav'ın oğullarından biri olan Yalçın Boratap, Şehir Tiyatroları'nda sahne aldı. Dizi ve filmlerde de oynayan Boratap aynı zamanda seslendirme sanatçısı olarak da görev alıyor.

yesilcam-in-cefakar-annesiydi-meger-2-oglu-da-15469103_2424_m

ERDÖL BORATAP

1937 yılında İstanbul'da doğan Erdöl Boratap; Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Resim bölümünü bitirdi. TRT ailesine 1960 yılında spiker olarak katılan Boratap, 2 yıl Ankara Radyosu'nda çalıştı. 1963 yılında İstanbul Radyosu'na geçen Boratap, emekli olana dek başarılı hizmetler sundu. Boratap, emekli olduktan sonra Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesine yerleşti. Erdöl Boratap 2012'de hayata veda etti.

yesilcam-in-cefakar-annesiydi-meger-2-oglu-da-15469103_3873_m

ÜNLÜLER VE ÜNLÜ ÇOCUKLARI

 

Türk Sanat Müziğinin efsane isimlerinden biri olan Nurdan Torun'un oğlu da kendisi gibi ünlü çıktı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Renklı Sayfalar" programına katılan ünlü şarkıcının oğlunun "Çılgın Bediş"le üne kavuşan Cenk Torun olduğu ortaya çıktı.

'Kaçak Gelin'lerin yakışıklısı bakın kimin oğlu

Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Can karakteriyle büyük üne kavuşan Fırat Altunmeşe, Türkiye'nin usta ismi İzzet Altunmeşe'nin oğlu. Sanatçı bir babanın oğlu olan Fırat Altunmeşe'nin bu akrabalığı pek çok kişi tarafından bilinmiyor.

Vatanım Sensin dizisinin 'Haydar'ı ünlü gazeteci Bekir Coşkun'un oğlu Tolga Coşkun.

 

Bekir Coşkun, bu bilgiyi köşesinden okurlarıyla paylaştı

 

Ünlü şarkıcının oğlu Aydın şaşırttı! Arabesk müziğin sevilen sesi Cengiz Kurtoğlu'nun küçük oğlu Aydın Kurtoğlu da şarkıcı oldu.

 

Aydın Kurtoğlu, "Köle" isimli ilk single albümünü çıkardı.

 

Babası gibi arabesk müziği tercih etmeyen Aydın Kurtoğlu, popçu olarak herkesi şaşırttı.

 

'Köle' parçasına klip çeken Kurtoğlu, erotik sözler ve sahnelerle Cengiz Kurtoğlu hayranlarını da hayal kırıklığına uğrattı.

Kaynak. mynet.com

sonra oğullarıyla gündeme geldi.

AdminAdmin